Prezent od serca – torebka na szydełku

Kategorie Hobby,moda,Pasja,Poradnik
włóczka do torebek

Poszukując idealnego prezentu dla przyjaciółki, mamy, siostry, a nawet córki, warto przygotować coś, co będzie służyło jej na lata, a jednocześnie będzie miało osobisty charakter. Jaki prezent spełnia powyższe wytyczne? Ręcznie robiona torebka na szydełku. 

Sama zrób prezent

W dzisiejszych czasach w sklepach dostać można praktycznie wszystko. Sprawia to, że wybór prezentu dla bliskiej osoby nie powinien stanowić najmniejszego problemu. Czy, aby jednak na pewno tak jest? Łatwa dostępność do wielu produktów sprawia, że w pewnym stopniu magia wręczania prezentów gaśnie. Bo w końcu, co podarować osobie, która ma już praktycznie wszystko? Warto wówczas wrócić do ery ręcznie robionych prezentów od serca. 

Twoja własna torebka na szydełku

Oczywiście tego typu torebkę można bez problemu zakupić w sklepie, jednak to własnoręczne jej wykonanie nadaje jej niezwykłego charakteru. Co więcej, samodzielne wykonanie sprawia, że można ją dowolnie spersonalizować – pod gusta i styl osoby obdarowywanej. Można zatem zaszaleć z kolorami włóczki (polecamy włóczkę t-shirt yarn Biskvit, która dostępna jest tutaj), wyborem wzorów na torebce, a także dodatkowymi ozdobami, takimi jak koraliki czy frędzelki. Dzięki możliwości samodzielnego przygotowania torebki dla ukochanej osoby, można spełnić jej marzenie o posiadaniu swojej wyjątkowej i unikatowej torebce. 

t-ahirt yarn do torebki

W internecie znaleźć można całą masę tutoriali oraz filmików, dzięki którym krok po kroku można nauczyć się samodzielnego szydełkowania. To zajęcie naprawdę nie jest trudne! Co więcej, jest niezwykle relaksujące i może przerodzić się w prawdziwą pasję!