Obuwie dla osób grających w golfa

Kategorie Sport

Odpowiednie obuwie do gry w golfa to podstawa. Gwarantuje komfort i wygodę podczas długich godzin spędzonych na polu golfowym. Pole, z uwagi na otwartą przestrzeń jest podatna na działanie czynników atmosferycznych. Sprawdź, na jakie aspekty zwrócić uwagę podczas kupowania obuwia.

Obuwie do gry w golfa – obuwie Ecco

Wybierając obuwie powinniśmy duży nacisk położyć na odpowiednią podeszwę. Powinna być ona antypoślizgowa i gwarantować dużą przyczepność. W ofertach producentów obuwia do gry w golfa, często możemy spotkać modele wyposażone w specjalne kolce. Dzięki temu rozwiązaniu możemy być spokojni o przyczepność. Świetnie sprawdzą się również podeszwy z różnymi wypustkami. Pozwalają zachować równowagę nawet na śliskiej nawierzchni pola. Obuwie do gry w golfa powinno być także wodoodporne. Golf to dyscyplina, którą można uprawiać zarówno podczas ciepłych jak i chłodniejszych dni. Wybierz obuwie ze skóry naturalnej np. marki Ecco. Modele do golfa gwarantują odpowiednią cyrkulację powietrza i zabezpieczają przed przemoczeniem. Zwróć również uwagę na rodzaj wkładki wewnątrz buta. Miękka wkładka wpłynie pozytywnie na komfort podczas gry. Wygodne i amortyzujące obuwie to podstawa na polu golfowym.

W ofercie sklepu Golfteam znajdziesz m.in. obuwie Ecco damskie oraz męskie. Sprawdź dostępny asortyment na: https://golfteam.pl/139-ecco dla profesjonalistów i amatorów.