Naklejki w pokoju dziecka – modna aranżacja ścian

Kategorie Dom

Naklejki ścienne cieszą się niesłabnącą popularnością. Wybierane są nie tylko jako element aranżacji do sypialni czy pokoju gościnnego ale bardzo często do pokoju dziecięcego. Jest to jedna z najprostszych i niejako najbardziej atrakcyjnych form dekoracji. Naklejki można przykleić na każdą ścianę, główną w pokoju dziecka jak również przy łóżeczku czy przy biurku. Najważniejsze, by miejsce na którym przykleja się naklejkę było czyste i gładkie. 

Naklejki do pokoju dziecka – sprawdź inspiracje

Ciekawym pomysłem na dekorowanie ścian są naklejki. Można je nabyć w wielu formach, wzorach i kolorach. W ostatnim czasie nowością są także naklejki ścienne tablicowe, które umożliwiają pisanie po nich markerami kredowymi. Oprócz naklejek tablicowych, można kupić naklejki klasyczne w kształcie mapy świata, miarki wzrostu. To oczywiście tylko jedna z inspiracji, przeglądając ofertę naklejek ściennych można zauważyć modę na naklejki tematyczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się naklejki przedstawiające świat zwierząt, naklejki motoryzacyjne, przedstawiające księżniczki i wróżki. Jak się okazuje naklejki ścienne dedykowane są zarówno do pokoju dla dziewczynki i chłopca. Modne w ostatnim czasie stały się również naklejki edukacyjne do których na pewno należy zaliczyć: mapy świata, naklejki z alfabetem, cyferkami.

Naklejki ścienne sposób na efektywną dekorację

Naklejki ścienne są bardzo szybkim i efektowym rozwiązaniem jeśli chodzi o aranżacje pokoju dziecięcego. Można tutaj  polegać na polskich produkcjach np. Yoko Design – sklep oferuje naklejki ścienne, które posiadają wszystkie niezbędne atesty. Naklejki ścienne to rozwiązanie o wiele tańsze niż klasyczne tapety. Nie ma konieczności zatrudniania fachowca do naklejenia ich. Każdy z łatwością może to zrobić samodzielnie, postępując zgodnie z instrukcją obsługi. Piękne kolekcje naklejek ściennych znajdziesz w ofercie sklepu Yoko Design. Naklejki z imionami, napisami, cyferkamim, liczbami znajdziesz w ofercie na stronie: https://yokodesign.pl/naklejki-na-sciane-napisy/