Czego nie może zabraknąć w twoim garażu?

Kategorie Motoryzacja
asystent parkowania

Garaż to niemalże jedno z ważniejszych miejsc – w końcu przechowujemy w nim nie tylko samochód, ale również narzędzia i niezbędne akcesoria. W co warto więc zainwestować? Czy asystent parkowania będzie strzałem w dziesiątkę? A może brakuje Ci miejsca na przechowywanie najważniejszych rzeczy? Oto kilka rzeczy, których potrzebujesz w swoim garażu!

Półki, szafki i uchwyty, czyli sposób na porządek

Jak wiadomo, w garażu bardzo często przechowujemy narzędzia, dzięki którym możemy przeprowadzić drobne naprawy – a niektórzy nawet nieco większe. Jako że nie każdy z nas ma ogromny garaż, to przestrzeń i porządek są naprawdę istotne. Inwestując w niewielkie szafki warsztatowe, możemy zapewnić sobie porządek i być spokojnymi o to, że nic się nie zgubi. Dobrym wyborem są również półki i uchwyty, na których możemy powiesić na przykład klucze – szczególnie, jeśli metraż garażu nie pozwala na umieszczenie w nim szafek. Świetna może okazać się również tablica magnetyczna, do której możemy przyczepić metalowe narzędzia.

asystent parkowania

Asystent parkowania – ułatwienie nawet dla najlepszych

Asystent parkowania to z całą pewnością ułatwienie, nie tylko dla osób, których numerem popisowym nie jest parkowanie. Jak wiadomo, garażu mogą znaleźć się przeróżne rzeczy – a przecież nikt z nas nie chciały zarysować, a co gorsza wgnieść elementu samochodu. Korzystając z asystenta parkowania mamy znacznie większą szansę na to, że cały proces przebiegnie bez najmniejszego problemu. Oczywiście warto polegać przede wszystkim na sobie, jednak kto nam zabroni skorzystać z pomocy i ułatwienia, jakie daje technologia?

Asystenta parkowania znajdziesz na stronie https://motorsport.2brally.pl/pl/c/Asystent-parkowania/2284316.

Maty i podłogi modułowe

Osoby, które uwielbiają nieco grzebać w samochodzie i samodzielnie naprawiać awarie z całą pewnością powinny wyposażyć swój garaż w maty i podłogi modułowe. Takie rozwiązanie będzie o wiele wygodniejsze dla osoby pracującej w garażu, ale i zapewni bezpieczeństwo naszym narzędziom – jeśli spadną na ziemię, nie zniszczą się tak łatwo, ponieważ mata czy podłoga nieco zamortyzują upadek.