Czy szafy na odzież wierzchnią i płaszcze w firmie to dobry pomysł?

Kategorie Biznes

Szafy na odzież wierzchnią to podstawowe wyposażenie przestrzeni mieszkalnych – rzadko kiedy można je spotkać natomiast w komercyjnych i biurowych. Szafy na odzież wierzchnią w firmie są równie istotne co te znajdujące się w mieszkaniach. Pomagają nie tylko budować pozytywny wizerunek firmy kiedy w jej wnętrzach pojawiają się goście ale również są niezwykle praktycznym rozwiązaniem w zakresie utrzymania porządku w przestrzeni biurowej. Sprawdź, co jeszcze oferują szafy na płaszcze w przestrzeniach biurowych!

Szafy na odzież do przestrzeni komercyjnych i biurowych

Szafy na odzież to meble, bez których trudno wyobrazić sobie życie. To z ich pomocą utrzymujemy porządek w użytkowanych przestrzeniach i organizujemy swój dobytek. Są one potrzebne nie tylko w mieszkaniu ale również w przestrzeniach komercyjnych i biurowych. Obecność szafy na odzież sprawi, że pracownicy i goście będą mieli gdzie pozostawić swoje okrycie wierzchnie na czas przebywania w Twojej firmie. To w nich pozostawić można również parasole oraz ewentualną, wierzchnią odzież roboczą, z której w godzinach pracy korzystają pracownicy.

Szafy na płaszcze i odzież wierzchnią

Szafy na odzież i płaszcze pozwalają zachować porządek w miejscu pracy szczególnie w okresach takich jak późna jesień i zima, kiedy przemoczona odzież wierzchnia jest nie tylko przyczyną zabrudzonej podłogi ale również nie ma warunków do wyschnięcia. W celu zapewnienia pracownikom jak najwyższego komfortu i zadbania o nich wybierz dostępne w naszej ofercie szafy na płaszcze i odzież wierzchnią. Sprawdzą się one również w przypadku wierzchniej odzieży roboczej – mogą w niej zawisnąć wyprane, odblaskowe, firmowe polary lub kamizelki, które są niezbędne podczas wykonywania obowiązków służbowych w przestrzeni miejskiej lub placach budowy.

Szafy z drążkiem na wieszaki

Szafy z drążkiem pozwalają na swobodne umieszczenie kurtek i płaszczy na wieszakach, które nie tylko ułatwiają ich przechowywanie ale umożliwiają także ich swobodne wyschnięcie w przypadku przemoczenia. Szafy z drążkiem przeważnie dostępne są w dwóch wariantach. Drążek może być poprzeczny i sięgać od jednej ściany szafy do drugiej lub wysuwany, znajdując się wtedy w centralnej części mebla. Szafy z drążkiem na wieszaki to doskonała inwestycja, która nie tylko wspomoże Cię w aranżacji przestrzeni typu open space lub przedsionka firmowego, ale również będzie tworzyć z Twoją marką pozytywne konotacje u odwiedzających ją osób.

Zastanawiasz się nad inwestycją w szafy na odzież wierzchnią do biura dla swoich pracowników i potencjalnych kontrahentów? Koniecznie sprawdź ofertę sklepu z meblami biurowymi Davo Meble oferującego kompleksowe wyposażenie powierzchni komercyjnych. Znajdujące się w ofercie Davo Meble szafy na płaszcze znajdziesz pod adresem https://www.davomeble.pl/sklep/szafy-ubraniowe-28s0d2-i.html.