Wieczór panieński – impreza w stylu boho czy glamour?

Kategorie Uncategorized

Wieczór panieński to wyjątkowy czas dla każdej przyszłej panny młodej. W amerykańskiej tradycji to druhny przygotowują imprezę na dzień przed weselem pannie młodej jako ostatni dzień w starym stanie cywilnym. W Polsce wieczory panieńskie również stały się bardzo popularne. Co prawda rzadko organizowane są w przeddzień ślubu, jednak często przygotowuje się je na miesiąc lub tydzień przed dniem wesela. Oprócz towarzystwa najlepszych przyjaciółek, powinniśmy również zadbać o dekoracje i różnego rodzaju gadżety, które sprawią, że ten wieczór będzie niezapomniany. 

 

Dekoracje na wieczór panieński – jakie ozdoby kupić?

 

Przygotowując wieczór panieński powinniśmy odstawić na bok minimalizm i tym razem postawić na nieco przepychu. Dlatego dekoracje są tutaj bardzo istotnym elementem, których nie powinno zabraknąć na żadnym wieczorze panieńskim. Na co więc powinniśmy postawić przygotowując wieczór panieński? 

 

Przede wszystkim balony na wieczór panieński to podstawa bez której ani róż. Sklepy jak Towar na Festyny oferuje szeroki wybór balonów, które świetnie sprawdza się na tego typu impreż: https://towarnafestyny.pl/pl/c/Wieczor-panienski/559/1/full. Balony w kształcie pierścionka zaręczynowego, z napisami “Przyszła panna młoda” czy specjalne, balony z zabawnymi napisami na wieczór panieński z pewnością nadadzą klimatu i zachwycą przyszłą pannę młodą. Balony o ciekawych wzorach i kolorach – najczęściej w odcieniach różu, złota czy srebra to świetny sposób na to aby udekorować salę na której odbędzie się impreza lub mieszkanie. 

 

Konfetti na wieczór panieński – daj się ponieść wyobraźni 

 

Wieczór panieński to przede wszystkim wiele rodzajów gier i zabaw, ale też ciekawe i kolorowe dekoracje. Jednym z głównych bohaterów jest konfetti i świecące zasłony. Przygotowanie odpowiedniej scenerii to połowa sukcesu na wieczorze panieńskim. Przede wszystkim zdjęcia z wieczoru panieńskiego, świetnie będą wyglądać jeśli pomieszczenie, w którym będziemy je robić, przyozdobione zostanie świecącymi dekoracjami.  Zdjęcia to najlepszy sposób na powrót do pięknych wspomnień, dlatego też odpowiednia scenografia na tak ważnym wydarzeniu jest niezwykle ważna.