Rower elektryczny – jak dobrać odpowiedni?

Kategorie Uncategorized

Obecnie oferta rowerów elektrycznych jest ogromna, co wiążę się z tym, że ciężko wybrać dla siebie idealny. Pamiętajmy, że e-bike ma służyć nam na co dzień, jak i w wyjątkowych sytuacjach. Dlatego też dobrze zastanowić się czego oczekujemy od tego sprzętu i jak wybrać idealny model.

Miejski rower elektryczny

Żyjąc w dużym mieście doskonale zdajemy sobie sprawę, jak czasami wygląda powrót do domu. Przez korki pokonanie nawet krótkiego odcinka drogi samochodem lub komunikacją miejską, może się bardzo przedłużyć. Wiele osób przesiada się wtedy na rower, ale to wiąże się z wysiłkiem, który przed pracą nie zawsze jest pożądany. Dlatego też specjalne zestawy do konwersji: https://energy-bike.pl/kategoria-produktu/zestawy-do-konwersji/ pozwalają zamienić nasz stary rower w nowoczesny e-bike. Wyposażone są w silnik, baterie, ekran LCD i wiele innych elementów, dzięki czemu można ominąć korki, jednocześnie nie męcząc się w drodze z pracy.

Oczywiście w ofercie sklepów e-bike znajdują się również gotowe modele rowerów, dzięki czemu można wybrać idealny wariant dla siebie, bez konieczności montowania specjalnych części.

E-bike dla każdego

Rowery elektryczne dostępne są zarówno dla osób, które chcą przemieszczać się tylko po mieście, jak i dla tych którzy szukają mocnych wrażeń. W ofercie można znaleźć designerskie rowery miejskie w ciekawych kolorach, które zostały wykonane z specjalnego stopu aluminium, dzięki czemu są lżejsze. Można tutaj postawić zarówno na wariant damski, jak i męski.

Dostępne są również rowery do zadań specjalnych, które mogą się rozpędzić do nawet 54km/h: https://energy-bike.pl/kategoria-produktu/e-bikes-rowery-elektryczne/. Rowery te wyróżniają się nie tylko mocą, ale i wytrzymałością. Dzięki temu jest to świetne rozwiązanie na długą wyprawę w nie zawsze sprzyjających warunkach.

Niezależnie więc od tego czy chcemy zmienić nasz stary rower w e-bike, czy też zainwestować w wyjątkowy rower, dzięki któremu codzienne podróże będa znacznie wygodniejsze – możemy wybierać z szerokiej oferty sklepów z rowerami elektrycznymi.