Przyjęcie w stylu Halloween – te ozdoby musisz mieć!

Kategorie Hobby

Halloween to zwyczaj, który szturmem wdarł się do naszego kraju i z roku na rok jest coraz popularniejszy. Wiele osób chętnie organizuje przyjęcia przebierane właśnie z okazji Halloween, dla dzieciaków również jest to niewątpliwa frajda przebrać się za wampira czy czarownicę i zdobyć trochę słodkich frykasów w myśl zasady “cukierek albo psikus”. Jeśli i Ty jesteś fanem strachów i upiornych klimatów, sprawdź, jakie elementy przydadzą się do zorganizowania iście halloweenowego przyjęcia.

balony na halloweenOzdoby na Halloween – na co warto się zdecydować?

Organizując przyjęcie z okazji Halloween, koniecznie trzeba zaopatrzyć się w gadżety i dekoracje związane ze strasznym i mrocznym klimatem. Duchy, upiory, czarownice, pająki – elementów z takimi nadrukami po prostu nie może zabraknąć! Balony z upiornymi nadrukami to będzie strzał w dziesiątkę! Świetnie sprawdzą się zwłaszcza w kolorze czarnym, pomarańczowym, fioletowym oraz ciemnozielonym. Dlaczego? Otóż barwy te od dawna kojarzone są właśnie z Halloween oraz upiorami! Ponadto wszelkie zastosowane serpentyny, girlandy również powinny być właśnie w tych kolorach. Świetnym pomysłem będzie również wprowadzenie dyni z wydrążoną upiorną twarzą oraz świeczką wewnątrz (zachęcamy do zastosowania świeczki led – jest o wiele bezpieczniejsza). Obecność dyni jest najbardziej namacalnym symbolem Halloween!

 

kostiumy na halloween

Stroje na Halloween – nie tylko dla dzieci

Trudno wyobrazić sobie imprezę przebieraną bez kostiumów. Te utrzymane w stylistyce Halloween można nabyć w wersji dla dzieci oraz dla dorosłych. Czarownice, wampiry, zombie – tych postaci nie może zabraknąć na żadnym szanującym się Halloween Party! Ponadto świetnym uzupełnieniem dla wielu kostiumów są oczywiście maski. Dzięki nim nawet zwykły i niepozorny strój może nabrać upiornego charakteru. Przerażający klaun, a może mroczny upiór Możliwości jest naprawdę sporo, obecnie w sklepach można nabyć naprawdę wiele ciekawych i upiornych masek na Halloween. Świetnym przykładem jest internetowa hurtownia dekoracji Towar na festyny, która posiada ogromny asortyment ozdób na Halloween https://towarnafestyny.pl/pl/c/Halloween/507.