Modne torebki na wiosnę – co wybrać?

Kategorie moda

Wiosna za pasem. Jak większość z nas kobiet zdołała się przekonać jest to czas poszukiwań nowych inspiracji w świecie mody. Każda z nas chce przecież być na topie jeśli chodzi o trendy modowe. Dlatego przygotowaliśmy ranking najmodniejszych torebek w tym sezonie. 

Plecaki worki

Wiosna to czas kiedy częściej wybieramy się na wycieczki, częściej podróżujemy, uprawiamy sporty. Plecaki worki wpisują się w wiosenne trendy modowe idealnie! Są pojemne, funkcjonalne i do tego bardzo dobrze się prezentują. Nie przypominają klasycznych plecaków, bardziej kojarzą się z dużą torbą noszoną na plecach.

Torebki Shopperki

Torebki shopperki są modne niezmiennie od kilku sezonów. To pokazuje jak uniwersalnym dodatkiem stylizacyjnym są właśnie shopperki. Najczęściej wybierane jako torba zakupowa oraz torba na wypady na miasto.

Torebki saszetki

Choć swoim wyglądem przypominają bardziej nerki na pas niżeli damską torebkę to i tak przynależą one to kategorii torebek. Mowa o torebkach saszetkach. Jest to niewielkich rozmiarów torebka, która różni się sposobem noszenia od klasycznych saszetek. Torebki saszetki można nosić przewieszoną przez ramię. Co prawda nie jest to klasyczna torebka damska ze względu swój gabaryt, jednak dla Pań, które gustują w małych akcesoriach stylizacyjnych torebka saszetka będzie dobrym wyborem.

Moda w dobrym stylu

Niezależnie od tego czy wybierzemy pojemne shopperki, małe torebki saszetki czy torebki worki warto  mieć na uwadze ich styl i jakość wykonania. Modne oznacza to co jest w dobrym stylu i wysokiej jakości. Dlatego też warto wybierać akcesoria wykonane z największą starannością. Kupując polskie torebki damskie możemy mieć tę pewność. Niewątpliwie są to wyroby z tak zwanej “górnej półki”. Polskie torebki damskie niełatwo jest znaleźć a szczególnie jeśli zależy nam na produkcie typu premium. Jeśli już szukamy polskiego produktu, polskiego producenta dobrze jest zapoznać się z ofertą Maryhol – polski producent torebek jeden z bardziej znanych w naszym kraju.