Metalowe szafki bhp w pigułce

Kategorie Biznes
Metalowe szafki bhp dla firm

Szafki bhp to znane wyposażenie firm od wielu lat, ponieważ są one niezbędne w prawie w każdym miejscu pracy. Można nimi wyposażyć zarówno zakłady produkcyjne jak i hale przemysłowe. Wraz z rozwojem przemysłu również szafki bhp przeszły ogromną rewolucję. Zatem jakie warto wybrać szafki bhp i gdzie można je zakupić? Kilka cennych informacji możesz znaleźć w artykule poniżej.

Szafki bhp – rodzaje

Szafki bhp to rodzaj mebli, które są potrzebne dla wielu zakładów pracy. Zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży, powinny przejść atesty oraz spełniać wymagane normy czy przepisy bhp. Szafki bhp są podstawowym elementem w zakładach gdzie potrzebna jest zmiana odzieży, ale też w placówkach sportowych czy firmach biurowych. Tym bardziej, że meble bhp są bardzo wytrzymałe i funkcjonalne, ponieważ stosuje się konstrukcję spawaną lub zgrzewaną oraz wzmocnienie blachą. Warto zauważyć, że współczesne technologie pozwalają dostosować szafki do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Dlatego obecnie możemy znaleźć szafki z przegródkami, półkami, wnękami, drążkami na wieszaki i dodatkowym wyposażeniem. Świetnym udogodnieniem są także ławeczki z możliwością siedzenia. W obiektach o małym metrażu zaleca się wyposażenie biura w szafki typu ,,L’’ z ławeczką, która gwarantuje komfortowe użytkowanie pomimo mniejszej powierzchni.

Gdzie można zakupić szafki bhp?

Jeśli chcemy zainwestować w szafki bhp warto postawić na polskiego producenta, który wykonuje meble z najwyższej jakości materiałów. Warto także zwrócić uwagę na ofertę proponowanych szafek. Na szczególną uwagę zasługuje sklep toHITon, ponieważ oferuje szafki bhp dla zakładów przemysłowych, obiektów sportowych, meble ubraniowe, szkolne, meble warsztatowe i wiele więcej. Dzięki temu możesz dostosować szafkę do indywidualnych potrzeb firmy i pracowników. Dodatkowym atutem jest ogromna wytrzymałość oraz funkcjonalność solidnie wykonanych szafek.
Z kolei malowanie proszkowe zapobiega powstawaniu korozji. Natomiast wnętrze szafki jest wentylowane, aby ułatwić cyrkulację powietrza. Dodatkowo szafki mogą być atrakcyjnie wykończone przez dowolną kolorystykę, nadruk na drzwiczki czy dowolną personalizację. Jeśli chcesz sprawdzić przykładowe modele wejdź na stronę internetową podlinkowaną powyżej.