Zamienniki perfum – co musisz o nich wiedzieć?

Kategorie Poradnik

Każdy z nas lubi otaczać się pięknymi zapachami.  Szczególnie jeśli chodzi o perfumy – chcemy aby były one trwałe i podkreślały naszą osobowość. Nie zawsze jednak mamy ochotę wydawać górę pieniędzy na oryginalny flakonik z perfumami. Wtedy też najlepszym możliwym rozwiązaniem jest zakup zamienników perfum. Wielu z nas nie do końca jest przekonanych co do ich trwałości. Natomiast czasem wystarczy zapoznać się ze składem i zdecydować się na zamienniki perfum.

Lane perfumy a zamienniki perfum

Bardzo często można spotkać się różnym nazewnictwem jedni określają zamienniki perfum jako lane perfumy, inni jako odpowiedniki perfum czy perfumy inspirowane. Wszystkie te określenia odnoszą się tak naprawdę do jednego produktu. Zamienniki perfum sprzedawane są przez rozlewnie, które to sprzedają perfumy na mililitry. Zatem nazewnictwo lane perfumy ma tutaj odpowiednie znaczenie. Niewątpliwą zaletą jest przede wszystkim możliwość zakupienia zamiennika perfum w dowolnej pojemności. W większości sklepów można kupić perfumy we flakonach 33ml, 55ml, 105ml. Decydując się na zakup małego flakonika np. 33ml nie zapłacimy zbyt wiele a przy okazji ocenimy ewentualną kompozycję zapachowa oraz jej trwałość.

Czy zamienniki perfum są trwałe?

Czy zamienniki perfum są trwałe to pytanie najczęściej pojawia się wśród klientów. Wiele zależy od tego jak duże stężenie olejków eterycznych posiada dana kompozycja zapachowa. Im większy procent stężenia olejków tym zamiennik perfum będzie trwalszy. Wybierając odpowiedniki perfum możemy być pewni, że będą to kompozycje trwałe w dużej mierze prawdopodobne do zapachów oryginalnych kompozycji zapachowych.

fot: zamiennik perfum męski Euforia Zapachu
fot: zamiennik perfum damski Euforia Zapachu

 

 

Szeroki wachlarz zapachów dla niej i dla niego –  Trwałe zamienniki perfum – Euforia Zapachu.pl

Perfumy na każdą kieszeń

Perfumy nie musza kosztować fortuny o tym zdążyliśmy się już przekonać. Planując czy to prezent na specjalną okazję, prezent świąteczny warto zdecydować się i kupić zamienniki perfum. Zakup perfum inspirowanych oryginalnymi zapachami jest również świetną opcją w sytuacji gdy szukamy dla siebie kompozycji zapachowej a nie chcemy wydawać zbyt dużo pieniędzy na zakup oryginału. Euforia Zapachu to jeden z najczęściej polecanych sklepów z perfumami, znajdziemy w nim piękne i do tego w dobrej cenie kompozycje zapachowe dla niej i dla niego.