W jaki sposób praktycznie wykorzystać wnęki kuchni? – to powinieneś wiedzieć

Kategorie Dom,Poradnik

Nierównomierne kąty, wnęki to zmora wielu mieszkań. Szczególnie gdy decydujemy się na zakup mieszkania z rynku wtórnego. Dlatego coraz częściej wybieramy meble na zamówienie. Dzięki temu możemy poradzić się specjalisty jak praktycznie zagospodarować dodatkowy kąt czy wnękę. Zatem jakie pomysły są najczęściej wybierane? Sprawdź dalszą część artykułu, aby znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Meble na zamówienie z dodatkowymi półkami

Kuchenne meble na zamówienie

Kuchnia to miejsce, gdzie chowamy wiele sprzętów RTV i AGD, zastawę, garnki  czy innych kuchennych elementów. Dlatego dodatkowa półka czy szafka jest na wagę złota. Dodatkowa wnęka może posłużyć jako magazynek na produkty żywnościowe. Z kolei wąska wnęka może sprawdzić się idealnie w przechowywaniu wina czy innych alkoholi domowej roboty. Dzięki dodatkowej półce możesz zawsze mieć pod ręką książki kucharskie czy inne przepisy. Niestety meble ze sklepu stacjonarnego często mają standardowe wymiary. Przez co nie mamy jak wykorzystać dodatkowej wnęki w kuchni. Dlatego warto postawić na meble na zamówienie od Studio Vena, ponieważ jest to polska firma działająca na terenie śląska. Studio Vena od lat zajmuje się projektowaniem i instalowaniem mebli kuchennych według indywidualnych potrzeb i gustów klientów. Dzięki temu każdy może odmienić swoją kuchnię i sprawić, aby stała się piękna, praktyczna i dopasowana do powierzchni.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej informacji na temat tej firmy sprawdź ich stronę podlinkowaną poniżej:
https://www.vena-kuchnie.pl/kuchenne-meble-na-zamowienie-chorzow/

Wnęka jako zabudowa AGD lub spiżarnia

Duże wnęki w kuchni są idealnym miejscem na domowe sprzęty AGD. Dlatego meble na zamówienie z konkretnym wymiarem to świetne rozwiązanie w tego typu problemach. Jeśli wnęka w kuchni jest ogromna, możemy wykorzystać ją nawet na spiżarnię w której przechowamy większą ilość żywności czy inne akcesoria kuchenne, które zazwyczaj nie mieszczą się w normalnej zabudowie. Niezależnie który typ kuchni posiadasz meble na zamówienie to zawsze najlepszy wybór.