Velvet Care – profesjonalne artykuły higieniczne

Kategorie Uncategorized

Firma Velvet Care istnieje na rynku od ponad 25 lat. Choć znana zwykłym konsumentom jest przede wszystkim z produkcji papieru toaletowego marka ta w swoim asortymencie posiada linię dedykowaną branży medycznej i kosmetologicznej – Velvet Care Professional, której to produkty przybliżymy w tym artykule.

Asortyment marki Velvet Care – co znajdziemy w sklepach?

Velvet Care to papierowe produkty higieniczne takie jak: papier toaletowy, ręczniki papierowe, chusteczki higieniczne oraz nawilżany papier toaletowy, a także patyczki i pałki kosmetyczne. Linia Professional zawiera podajniki na papier toaletowy i ręczniki papierowe, jednorazowe prześcieradła i podkłady medyczne w rolkach.
Wszystkie te artykuły wyróżniają się wysoką jakością materiałów i technik ich wykonania. Niezwykle ważnym elementem decydującym o tym, że są najchętniej wybierane spośród innych marek podobnych wyrobów jest to, że są jednocześnie bardzo delikatne i wytrzymałe oraz mają funkcjonalne i oryginalne rozwiązania.

Jaki asortyment velvet care znajdziemy w sklepach?

Rolki w linii profesional są bardzo wydajne, zatem sprawdzą się w miejscach z dużym natężenie ruchu, szpitalach, gabinetach, ale także dworcach, galeriach handlowych itp. Wszystkie dozowniki, podajniki znajdujące się w asortymencie producenta przystosowane zostały do zmieszczenia dużych paczek papieru i wielometrowych rolek, dzięki czemu częstotliwość uzupełniania artykułów higienicznych w toaletach może być niższa.

Produkty Velvet Care – co znajdziemy w sklepach

Gamę produktów velvet poszerzają produkty dla gospodarstw domowych, z których zresztą słynie sama marka – niezbędnik kuchenny, czyli ręcznik papierowy, a także nawilżane czy aromatyzowane papiery toaletowe. Chłonność i wytrzymałość papierów i ręcznika zaskoczy każdego użytkownika. Występuje tradycyjnie po dwie sztuki w paczce lub w wersji dłuższej Jumbo i Turbo, które wystarczają na dłużej.

Marka Velvet Care kojarzy się także z chusteczkami higienicznymi w dużych kartonikach i małych paczuszkach. Jedne i drugie uwiodą każdego nie tylko swoją bielą i miękkością, ale również piękną stylizacją opakowań.

Do rodziny środków higieny velvet należą jeszcze pałki i płatki kosmetyczne. Do ich produkcji firma Velvet Care przykłada równie wielką pasję i staranność wykonania, jak i przy pozostałych swoich tak chętnie kupowanych przez klientów wyrobach.