Urządzamy garderobę marzeń!

Kategorie Uncategorized

Garderoba to marzenie niejednej z nas. Jedno, wyjątkowe miejsce, w którym możemy trzymać wszystkie swoje ubrania w należytym porządku i osiągnąć przy tym magiczny efekt niczym z filmów. Jeśli zastanawiasz się, czego nie może zabraknąć w twojej garderobie, to ten artykuł jest właśnie dla ciebie! Nasze rozwiązania mogą okazać się niezwykle pomocne.

Półki, szafy i wieszaki – must have w garderobie

Jeśli garderoba, to oczywiście szafki, półki i wieszaki! Aby w garderobie panował porządek, dobrze przemyśl co i gdzie chcesz umieścić. Jeśli twoja garderoba da ci taką możliwość, to zainwestuj w ruchomą, obrotową szafkę na buty, którą dobrze znasz z dużego ekranu. Takie rozwiązanie jest nie tylko designerskie, ale również bardzo wygodne. Bieliznę, skarpety i wszelkie mniejsze elementy garderoby dobrze przechowywać w mniejszych szufladach. Z kolei koszulki, koszule, kurtki, marynarki i swetry w miarę możliwości rozwieś na wieszakach. To pozwoli na swobodne wybieranie rzeczy, bez konieczności przekopywania całej szafy.

systemy przesuwne

Odpowiednie oświetlenie to podstawa

Podczas aranżacji garderoby nie można oczywiście zapomnieć o oświetleniu, jak i o lustrach. W końcu po to decydujemy się na garderobę, aby móc w niej swobodnie się przebierać i wybierać najlepsze stylizacje! Światło powinno być dokładnie rozproszone po całym pomieszczeniu. Ubrania wbrew pozorom również powinny być oświetlone – dlatego dobrym rozwiązaniem są szafy z wbudowanymi lampami LED. Odpowiednie światło ma również znaczenie, jeśli chodzi o wybór kolorów ubrań. Często może ono nieco zmieniać barwy na żywsze lub wręcz przeciwnie, na nieco bardziej stłumione. Światło zbliżone do tego naturalnego.

Systemy przesuwne – wygoda i oszczędność miejsca

A co w takim razie z drzwiami? Klasyczne skrzydła zajmują nieco miejsca, a także mogą być niewygodne podczas otwierania – na przykład mogą uderzać o inne meble. Świetnym rozwiązaniem mogą okazać się systemy przesuwne. Dla wielu osób będzie to wręcz idealny wybór! Systemy przesuwne będą niejako przedłużeniem ściany, a miejsca nie zajmą praktycznie w ogóle. Te, o designerskim i stylowym motywie będą doskonałym uzupełnieniem aranżacji garderoby.

Systemy przesuwne znajdziesz na stronie https://handles.pl/100-systemy-do-drzwi-przesuwnych.