Tablety graficzne – tanie i sprawdzone

Kategorie Poradnik
Tablet graficzny

Tablety do rysowania Huion są doskonałe dla artystów z ograniczonym budżetem – znajdź odpowiedni model dla siebie.

Tablet do rysowania – postaw na markę Huion

Najlepsze tablety do rysowania Huion reprezentują jedne z najlepszych urządzeń, jakie można znaleźć obecnie na rynku. Niektóre tablety Huion zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższą jakość cyfrowego rysowania, przy jednoczesnym obniżeniu ceny. Niezależnie od tego, na jakim poziomie jesteś w swojej sztuce, istnieje duże prawdopodobieństwo, że tablet Huion jest wycelowany właśnie w Ciebie.

Szeroka gama Huion obejmuje ekrany piórkowe i tablety graficzne. Jeśli te terminy są dla Ciebie nowe, na dole tej strony zamieściliśmy dokładniejsze objaśnienie, ale główna różnica polega na tym, że ekrany piórkowe mają własny ekran, a tablety graficzne muszą być podłączone do zewnętrznego wyświetlacza, abyś mógł możesz zobaczyć, co rysujesz – kompromis polega na tym, że tablety graficzne są oczywiście znacznie, znacznie tańsze.

Nowe modele – Huion

Dodaliśmy mnóstwo zupełnie nowych modeli Huion i kilka starszych tabletów, które wciąż są w obiegu i są popularne wśród artystów. Istnieją tablety do rysowania Huion we wszystkich przedziałach cenowych, więc niezależnie od budżetu i poziomu umiejętności, powinna być dla Ciebie opcja. Przewodnik podzieliliśmy na sekcje, aby ułatwić nawigację – najpierw wymieniamy ekrany piórkowe, a następnie tańsze tablety graficzne.

Huion to nie tylko opcja budżetowa – firma produkuje jedne z najlepszych tabletów do rysowania, jakie można kupić. Znajdziesz je w sklepie online na https://huion.com.pl/.

Polecane modele – tablety Huion

Huion Kamvas 22 Plus to 21,5-calowy tablet, który dostarcza towary. Z pokryciem 140% sRGB, rozdzielczością ekranu Full HD i możliwością wyświetlania do 16,7 miliona kolorów, z pewnością nie będzie się on bałaganić i jest wspaniałym tabletem do rysowania zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów.

Do tej pory zajęliśmy się głównie dużymi chłopcami z gamy tabletów Huion, więc warto przyjrzeć się ofertom na drugim końcu skali. Huion Kamvas 16 ma mniejszy ekran niż nasze poprzednie dwa wpisy, ale może to być atutem, jeśli szukasz bardziej przenośnego tabletu, który nie zajmie zbyt dużo miejsca. Waży zaledwie 1,26 kg, co jest porównywalne z dużym laptopem.