Szkolenia online – webinar czy szkolenie warsztatowe?

Kategorie Biznes

Każda firma, która chce się rozwijać powinna poważnie traktować szkolenia i rozwój swoich pracowników. Jeśli nie będziemy dbać o ten aspekt naszej działalności szybko może się okazać, że nasza konkurencja nas wyprzedza.

Szkolenia online dla menedżerów

Kadra menedżerska zajmuje kluczowe miejsce w każdej firmie. To od tej grupy zależy to, czy zespół będzie odpowiednio zmotywowany, czy będzie prawidłowo wykonywał swoją pracę. Dlatego tak ważne jest odpowiednie przeszkolenie. W obecnej sytuacji związanej z pandemią wydaje się, że najlepszym rozwiązaniem będzie uczestnictwo w szkoleniu online dla menedżerów. Jakie szkolenie najlepiej wybrać?

Webinar czy szkolenia online w formie warsztatów?

Webinar może okazać się niewystarczający. Szkolenia, które przekazują jedynie wiedzę (a tak właśnie działa webinar) nie rozwijają kompetencji i umiejętności uczestników. Wiedza nie poparta działaniem szybko zostaje zapomniana. Uczestnictwo w takich zajęciach nie jest więc zaliczane do zbyt efektywnych. Dla kadry zarządzającej lepszym rozwiązaniem będą szkolenia online w formie warsztatowej. To o wiele lepsze rozwiązanie. Uczestnicy podczas zajęć rozwiązują różne praktyczne ćwiczenia, które będą w stanie szybko przełożyć na działania praktyczne w swojej pracy zawodowej. Warto więc z nich korzystać.  Szkolenia online z zarządzania znajdziesz na stronie https://berndson.pl/zarzadzanie.

Szkolenia online dla menedżerów prowadzone metodą Live Training

Zajęcia prowadzone są w wirtualnych pokojach, gdzie uczestnicy pracują w grupach. Trenerzy dbają o to, aby szkolenie było różnorodne. Uczestnikom są udostępniane wirtualne dokumenty, na których mogą pracować. Zajęcia odbywają się w komfortowych dla wszystkich warunkach. Możemy brać w nich udział nie wychodząc z domu. Zyskujemy w ten sposób ogromną oszczędność czasu, co jest tak istotne w dzisiejszych zabieganych czasach.