Stoły z technorattanu – najważniejsze informacje

Kategorie Poradnik
stoły z technorattanu

Funkcjonalny i designerski stół do ogrodu to bardzo pożądany element każdego ogrodu. Warto zwrócić uwagę, aby wykonany był z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na działanie trudnych warunków atmosferycznych.

Dostępne modele stołów z technorattanu

Na rynku, możemy wybierać spośród stołów kwadratowych, prostokątnych i okrągłych. W różnych rozmiarach oraz wariantach kolorystycznych. Okrągłe stoły idealnie sprawdzą się do małych ogrodów czy tarasów. Będą idealne wszędzie tam, gdzie mamy mało miejsca, a zależy nam na wyjątkowym stoliku do kawy czy serwowania obiadu na małą liczbę gości. Podobnie ma się sprawa ze stołami kwadratowymi. Niewielka powierzchnia sprawia, że sprawdzą się w małym ogrodzie, przy niewielkiej liczbie gości. Stoły prostokątne z technorattanu są najbardziej pożądane. Mają możliwość rozłożenia do większego rozmiaru, pomieszczą większą liczbę gości niż w przypadku stołów kwadratowych czy okrągłych.

Stoły z technorattanu

Najczęściej wybieranym materiałem wśród mebli ogrodowych jest technorattan. Jego właściwości sprawiają, że idealnie sprawdzi się do ogrodu czy na taras. Technorattan jest lekki, bez problemu możemy przenosić meble w dowolne miejsce. Stoły z technorattanu są odporne na działanie czynników zewnętrznych. Są odprone na działanie deszczu czy śniegu, a także są odporne na silne promienie UV.

Sprawdź dostępne modele na: https://www.belgiardino.pl/18-stoly-prostokatne.