Smartwatch damski: elegancki czy sportowy?

Kategorie Poradnik
Smartwatch

Funkcjonalny smartwatch to coraz bardziej popularny gadżet. Ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków i sprawia, że stale możemy odczytywać powiadomienia z naszego telefonu. W przypadku modeli damskich możemy znaleźć zegarki eleganckie oraz smartwatche sportowe.

Sportowy smartwatch damski

Sportowe smartwatche jako pierwsze pojawiły się w ofertach sklepów. Pozwalają przede wszystkim monitorować aktywność fizyczną, mierzyć przebyty dystans czy liczbę kroków. Poza tym, wiele modeli wyposażonych jest w dodatkowe funkcje związane z parametrami zdrowotnymi. Dzięki sportowemu smartwatchowi zbadasz aktualne tętno, zmierzysz ciśnienie czy nawodnienie organizmu. Zegarki sportowe najczęściej posiadają silikonowy lub gumowy pasek, który nie uciska i nie krępuje ruchów podczas aktywności fizycznej. Smartwatch z silikonowym paskiem możesz ze spokojem używać w wodzie. Zegarki mogą mieć wymienne paski, dlatego też bez problemu wymienisz sportową opaskę na elegancką bransoletę.

Smartwatch elegancki damski

Eleganckie zegarki to przede wszystkim te na bransolecie lub skórzanym pasku. Taki smartwatch wygląda jak element biżuterii, spełniając dodatkowo wszystkie funkcje pomiarowe. W przypadku smartwatchy na bransolecie możemy znaleźć wersje złote, srebrne lub z różowego złota. Idealnie pasują na co dzień, do pracy czy na wieczorne wyjście. Jeżeli chodzi o wyświetlacz, wśród kobiet najczęściej wybierane są smartwatche z okrągłą kopertą.

W ofercie sklepu Exonone znajdziesz zarówno smartwatche eleganckie damskie jak i sportowe zegarki: https://exonone.pl.