Rodzaje ścianek tekstylnych

Kategorie Reklama
Ścianka reklamowa

Ścianka tekstylna to bardzo wygodne rozwiązanie reklamowe. Dużą powierzchnia reklamowa sprawia, że możemy na niej umieścić dowolny przekaz i nadruk. Ściankę możesz łatwo przetransportować i szybko rozłożyć w dowolnym miejscu.

Cechy ścianek tekstylnych

Ścianka tekstylna składa się z aluminiowego stelaża, na który nakładana jest tkanina z nadrukiem. Jest to kompaktowe rozwiązanie – każdy element po złożeniu mieści się do transportowej torby. Dużą zaletą ścianek tekstylnych, jest możliwość wyprania tkaniny bez obaw o uszkodzenie nadruku. Tkaninę możemy wymieniać, w zależności od naszych potrzeb. Nie musimy kupować nowej konstrukcji do każdej kampanii reklamowej. Konstrukcja pozostaje jedna, my natomiast, możemy wymieniać tylko zadrukowane tkaniny. Ścianka tekstylna może być wyposażona w specjalne światło LED, które pozwoli przykuć uwagę odbiorców.

Modele ścianek tekstylnych

Wśród oferty dostawców możemy znaleźć kilka rodzajów ścianek. Jednym z nich jest ścianka tekstylna prosta. To najbardziej popularne rozwiązanie, które cechuje się prostą konstrukcją. Konstrukcja jest stabilna i bez problemu możemy ją transportować z punktu A do punktu B. Ścianka tekstylna łukowa wykonana jest z aluminiowych ram o zaokrąglonych krawędziach. Ścianki proste i łukowe możemy zadrukować jedno lub dwustronnie. Na rynku dostępne są także ścianki nieregularne, które kształtem przypominają serpentynę. To efektowne rozwiązanie, które wyróżni Twoją ściankę wśród konkurencji. Ścianka tekstylna mini to mniejsza wersja standardowej ścianki. Może przyjmować różne kształty. Idealnie sprawi się do małych powierzchni np. biura, szkoły. Można spotkać się również ze ściankami typu topper. Jest to konstrukcja wisząca na sznurkach. Z pewnością zwrócą uwagę przechodniów, nietypową formą.

Szukając odpowiednich rozwiązań reklamowych dla swojej firmy, skorzystaj z usług marki Foga. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej na temat ścianek tekstylnych i dostępnej oferty, zajrzyj na stronę: https://www.foga.pl/scianki-tekstylne