Rejestrator czasu pracy z kamerą od BioSys– jakie ma zastosowanie?

Kategorie Uncategorized

Nowoczesny rejestrator czasu pracy z kamerą ma wiele zastosowań i ciekawych funkcji. Jedną z nich jest możliwość mierzenia temperatury osobom, które chcą wejść na teren firmy. Rejestrator ma też możliwość weryfikowania, czy dana osoba ma ubraną maseczkę.

Rejestrator czasu pracy z kamerą – mierzenie temperatury

Pandemia sprawiła, że pracodawcy muszą przywiązywać większą uwagę do procedur związanych z bezpieczeństwem. Pomagają im w tym nowoczesne rozwiązania i urządzenia. Przykładem jest tu oferowany przez firmę BioSys rejestrator czasu pracy z kamerą. Umożliwia mierzenie temperatury na odległość. Jeśli dana osoba, która chce wejść na teren przedsiębiorstwa ma zbyt wysoką temperaturę, jej wejście zostanie udaremnione.

Dokładna rejestracja czasu pracy

Wysokiej klasy urządzenia takie jak nowoczesny rejestrator czasu pracy z kamerą z serii FOTOS umożliwiają dokładną rejestrację czasu pracy. Pracownik chcący się zarejestrować staje przed kamerą, która natychmiast rozpoczyna weryfikację i rejestrację czasu pracy. Zapisane dane w czasie rzeczywistym trafiają do systemu, gdzie są przetwarzane. Na ich podstawie pracodawca może generować wygodne raporty (np. osoby spóźniające się do pracy lub wychodzące na zbyt długie przerwy). Oprócz rejestracji czasu pracy z wykorzystaniem rysów twarzy możliwe jest również rejestrowanie z wykorzystaniem linii papilarnych palców, a także kart zbliżeniowych i kodu PIN. Rejestrator daje wiele możliwości. Ma szerokie zastosowanie.

Obowiązek noszenia maseczek w zakładach pracy

Obowiązek noszenia maseczek w zakładach pracy dla wielu osób stał się codziennością. Rejestrator czasu pracy od BioSys pomaga weryfikować, czy jest on przestrzegany przez pracowników. Jeśli dana osoba nie ma założonej maseczki, nie zostanie wpuszczona do danej strefy firmy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://biosys.pl