Naszywki na zamówienie – na co zwracać uwagę?

Kategorie moda,Pasja,Poradnik
naszywki strażackie

Naszywki, choć wielu osobom kojarzą się głównie z latami młodości i umieszczaniem ich na podartych jeansach lub na plecaku, są naprawdę często stosowane. Przede wszystkim naszywki stosowane są w służbach mundurowych, takich jak straż pożarna, policja, wojsko, ratownicy medyczni. W tych przypadkach naszywki spełniają niezwykle ważną funkcję.

Naszywki strażackie, militarne i inne – co należy wiedzieć?

Przede wszystkich naszywki należące do służb mundurowych są niezwykle ważnym nośnikiem informacji. Otóż na naszywkach znajdują się takie dane, jak:
– imię i nazwisko funkcjonariusza,
– jednostka w jakiej służy,
– posiadany stopień w strukturze,
– opcjonalnie grupa krwi.

Haft komputerowy – najlepsza metoda znakowania

Jak zatem widać, tego typu naszywki są czymś znacznie poważniejszym niż tylko ozdobą umieszczoną na mundurze. Tym bardziej zaopatrując się w naszywki warto wybierać te pochodzące od rzetelnych i profesjonalnych firm, takich jak np. https://www.barnabee.pl/. Wówczas można mieć pewność, że wzór znajdujący się na naszywce przetrwa próbę czasu, będzie pięknie się prezentował oraz zbyt szybko nie ulegnie zniszczeniu. Doskonałą metodą znakowania ubrań oraz naszywek jest technika haftu komputerowego. Jest to obecnie najtrwalsza metoda znakowania, jaką można tylko wybrać. Nadruk wykonany tą techniką odporny jest na uszkodzenia, prasowanie, ścieranie oraz odbarwianie. Co więcej, technika haftu komputerowego daje pełną możliwość personalizacji nadruku – maszyna wykonująca niniejszy haft umożliwia wykonanie nawet bardzo skomplikowanego wzoru. Strażacy oraz wszyscy pozostali funkcjonariusze służb mundurowych zdecydowanie powinni decydować się na naszywki wykonane metodą haftem komputerowego!