Modne listwy przypodłogowe – sprawdź inspiracje

Kategorie Dom

Listwy przypodłogowe to znacznie więcej niż tylko zdobienia. Są po to, aby chronić ściany przed przypadkowymi uderzeniami i uszkodzeniami. Mając to na uwadze warto poświęcić trochę czasu na wybór odpowiedniej listwy przypodłogowej – takiej która spełni funkcję ozdobną ale i będzie praktyczna.

Modne style listew przypodłogowych

Niezależnie od miejsca montażu listwy przypodłogowe można modyfikować, uzyskując pożądane wykończenie. Oto niektóre z trendów, które mogą jeszcze bardziej ulepszyć wygląd Twojego wnętrza. Poniżej kilka modeli listew przypodłogowych:

fot: listwa przyścienna biała

 

Te i wiele innych ciekawych modeli listew znajdziesz w ofercie sklepu https://e-listwy.pl/

Popularne listwy przypodłogowe mdf –

Ze względu na trwałość i cenę listwa przypodłogowa z mdf stała się jedną z najchętniej wybieranych opcji. Trudno się temu dziwić szczególnie, że listwy przypodłogowe mdf dedykowane są prawie do każdego rodzaju podłogi. Nie wspominając już o samej uniwersalności. Listwy przypodłogowe mdf pasują w każdym wnętrzu nawet w łazience (pod warunkiem że posiadają funkcje wilgocioodporne). Listwy mdf występują także w różnych odcieniach drewna.

Listwy przypodłogowe białe – najczęściej wybierane elementy wykończeniowe

Wśród dostępnych listew podłogowych największym zainteresowaniem cieszą się te, które nawiązują do minimalistycznego stylu. Nie sposób nie wspomnieć tutaj o listwach przypodłogowych białych w klasycznym kształcie. Kolor biały bardzo dobrze komponuje się z każdym wnętrzem i każdym rodzajem podłogi. Listwy przypodłogowe mają uniwersalny charakter pasują zarówno do podłóg ciemnych jak również jasnych.

Jakie wybrać  listwy przypodłogowe?

Wybór listew przypodłogowych znanych marek jest zdecydowanie dobrym pomysłem. Za znanym producentem najczęściej idzie jakość i renoma. Produkt może kosztować nieco więcej ale za to my będziemy mogli za to dłużej go użytkować.