Modne i funkcjonalne fartuchy medyczne

Kategorie moda

Fartuchy medyczne to niezbędna część ubioru personelu medycznego niezależnie od profesji. Chętnie sięgają po niego lekarze, pielęgniarze, stomatolodzy, kosmetolodzy i inni. Przez długi czas fartuch kojarzył się jedynie z białym, gładkim uniformem.

Fartuszki damskie

Odzież medyczna jest niezwykle istotną częścią garderoby. Białe fartuchy już od wielu lat przeszły w zapomnienie. W modzie medycznej królują kolory i wzory. Nowoczesne fartuchy medyczne damskie są idealne dla placówek medycznych w celu standaryzacji personelu, a także w salonach urody czy SPA. Fartuszki medyczne szyte są z zaawansowanych materiałów, które gwarantują elegancję i estetyczny wygląd. Warto również podkreślić, że oprócz funkcji ochronnej uniform pełni też rolę reprezentatywną danego oddziału czy placówki.

Cechy fartuchów medycznych

Fartuszki medyczne najczęściej posiadają długie rękawy, w celu zabezpieczenia przedramion. Bardzo często są zdecydowanie dłuższe niż bluzy. Mogą sięgać nawet do kolan, podobnie jak płaszcze. Oprócz białych fartuchów możesz wybierać spośród feeri barw: od czerwieni, po róż czy granat. W ofercie sklepu Meditrendy znajdziesz fartuszki medyczne w wielu wersjach kolorystycznych o różnych wzorach i fasonach: https://meditrendy.pl/odziez-medyczna/odziez-medyczna-damska/fartuchy-medyczne-damskie.