Listwy plakatowe – szybki i wygodny sposób na promocję

Kategorie Poradnik,Reklama

Listwy plakatowe są niezastąpione, kiedy chcemy w szybki i łatwy sposób wyeksponować plakat, grafikę, tymczasową informację ogłoszeniową czy afisz. Często można je spotkać w sklepach, gdzie umieszcza się w nich informacje o tymczasowych promocjach, aptekach, przychodniach, biurach czy szkołach. Takie listwy są niezwykle praktyczne i łatwe w obsłudze. Warto je zatem wykorzystać w działaniach promocyjnych.

Zalety listw plakatowych

Listwy plakatowe są przede wszystkim rozwiązaniem bardzo ekonomicznym. Ponadto łatwo wymienić w nich plakat, dlatego sprawdzą się idealnie wszędzie tam, gdzie często wymieniamy informacje o aktualnej ofercie czy promocjach. Listwy plakatowe są też rozwiązaniem niezwykle estetycznym. Ich minimalizm sprawia, że sprawdzą się w każdym wnętrzu, a także nie zakrywają plakatu, co pozwala w pełni wyeksponować zawarte na nim wiadomości.

Jakie listwy plakatowe wybrać?

Wybierając listwy plakatowe, warto zdecydować się na takie, w których będzie można stabilnie osadzić plakat, grafikę czy fotografię. Bardzo dobrym rozwiązaniem są listwy plakatowe zatrzaskowe. Są bardzo estetyczne, a ponadto łatwe w obsłudze, co gwarantuje szybki i prosty montaż. Wystarczy otworzyć listwę, włożyć do niej grafikę, a następnie wspomnianą listwę zatrzasnąć. Takie listwy posiadają też plastikowe zaślepki bo bokach, co dodatkowo wpływa na wysoki poziom estetyki. Można je zamontować na ścianie, pod sufitem, na drzwiach czy na szybie. Zawieszone mogą być na gwoździu lub haku wbitym w ścianę.

Listwy plakatowe najczęściej wykonuje się z aluminium, który jest niezwykle lekkim tworzywem i zapobiega możliwości zniszczenia papieru. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je doskonale dopasować do naszych oczekiwań.

Szukasz listwy plakatowej, która pozwoli Ci na estetyczną i stabilną reklamę? Zapoznaj się z ofertą sklepu Avilo.pl. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne artykuły, które będziesz mógł z powodzeniem wykorzystać w różnorodnych działaniach promocyjnych: https://www.avilo.pl/pl/21-listwy-plakatowe-owz