Kuchnia do zabudowy? Postaw na przestrzeń

Kategorie Dom
kuchnia do zabudowy

Jeśli chodzi o budowę nowej kuchni lub przebudowę starej, jedną z największych decyzji, jakie będziesz musiał podjąć, jest wybór sprzętu wolnostojącego lub zabudowy. Urządzenia wolnostojące mogą stać samodzielnie z wykończonymi bokami, bez konieczności instalowania w zabudowie, natomiast urządzenia do zabudowy są zintegrowane z szafkami kuchennymi lub ścianami, tworząc bardziej nowoczesny, wyrafinowany wygląd w kuchni. 

Oba rodzaje mają swoje wady i zalety, więc musisz zdecydować, który rodzaj zabudowy będzie najlepiej pasował do Twojej kuchni, biorąc pod uwagę przestrzeń kuchenną, budżet i styl życia.

Zabudowana kuchnia w pigułce

  • Są wbudowane w szafki kuchenne lub ściany, zapewniając jednolity, zintegrowany wygląd nowoczesnych kuchni.
  • Modele gotowe na panel można dostosować tak, aby komponowały się z resztą szafek, dzięki czemu urządzenia wyglądają jak kolejna szafka w kuchni.
  • Urządzenia do zabudowy są instalowane na stałe w kuchni, więc nie można ich przenosić, chociaż mają dłuższą żywotność niż urządzenia wolnostojące.

Zalety kuchni zabudowanej

Nowoczesne wnętrza kuchni z wbudowanymi urządzeniami wyglądają czysto i elegancko, łącząc funkcjonalność i współczesny klimat. Lushome dzieli się wspaniałymi inspiracjami dla nowoczesnego projektowania kuchni z urządzeniami do zabudowy oraz porównuje wady i zalety instalacji do zabudowy.

Sprzęt AGD do zabudowy to popularny element nowoczesnych kuchni. Kuchenki, lodówki, kuchenki mikrofalowe, zmywarki i chłodziarki do wina wbudowane w szafki kuchenne sprawiają, że życie staje się wygodniejsze i przyjemniejsze, tworząc prosty i elegancki wystrój kuchni bez bałaganu. Większość właścicieli odnowionych nieruchomości szuka lepszej organizacji w swoich domach i wybiera wbudowane urządzenia kuchenne, aby nadać swoim nowoczesnym kuchniom wspaniały wygląd i nowoczesny charakter.

Kuchnie na wymiar – MEBE Śląsk

Zainteresowanie nowymi trendami w zabudowie kuchni stale rośnie. Kuchnie na wymiar możesz zamówić od MEBE Śląsk. Firma od lat stawia na nowoczesne rozwiązania w zakresie kuchennej zabudowy do sprzętu. Sprawdź https://mebe.com.pl/kuchnie-na-wymiar-katowice-slask/ i postaw na najlepszych fachowców na Śląsku.