Kobieco i z klasą – czyli jakie torebki wybierają polki

Kategorie moda,Poradnik,Życie

Torebki od zawsze wpisywały się w kanon kobiecych akcesoriów. Jest to zdecydowanie ta część garderoby, którą powinna mieć każda kobieta. To dzięki takim dodatkom jak torebka każda kobieta może wyglądać pięknie, elegancko i po prostu kobieco. Czego chcieć zatem więcej? Problem w tym że niestety wiele kobiet ma duży problem z wyborem tej właściwej torebki dla siebie. Za duża, za mała, w typie kuferka, shopperki, torebki mini plecaczki dylematów jaki model wybrać jest mnóstwo. 

Torebki na imprezy okolicznościowe

Każda przysłowiowa Kowalska, w swoim życiu stanęła przed wyborem torebki. Najpewniej zmusiła ją do tego sytuacja…urodziny koleżanki, czy impreza weselna. Trzeba przyznać, że Polki najczęściej właśnie na tego typu imprezy kupują nowe torebki. Dużym powodzeniem cieszą się torebki w typie kopertówki i najwięcej kobiet wybiera je głównie na imprezy weselne. Na wesele, urodziny czy imieniny sukienki torebki kopertówki są numerem jeden.

Torebki na spotkani biznesowe

Niemałym zainteresowaniem wśród polek cieszą się torebki na spotkania biznesowe. Ten rodzaj torebek powinien być bardziej w klasycznym tonie. Wybór najczęściej pada tutaj na tak zwane małe czarne torebki kuferkowe, bądź eleganckie torebki w odcieniach szarości.

Torebki na randkę

Która kobieta nie chciałaby wyglądać olśniewająco na randce i kusić wyglądem swojego mężczyznę. W rankingu najczęściej wybieranych torebek znalazły się także te wybierane na randkę. Do tej grupy należy zaliczyć torebki w bardziej energetycznej kolorystyce: żółte, fioletowe. Jest też grono zwolenniczek dość ekstrawaganckich torebek np. z motywem skóry węża, torebki damskie z połyskującej eko skóry.

Wybór torebki damskiej odpowiedniej do okazji i odpowiedniej do figury jest dużym wyzwaniem, dlatego też warto obserwować modę, asortyment butików, by wybrać coś co będzie zgodne nie tylko z naszym gustem ale i trendem modowym. Torebki damskie polskiego producenta największy wybór akcesoriów modowych dla kobiet na stronie Maryhol.pl.