Jesienna wymiana garderoby? Te kolekcje są warte Twojej uwagi

Kategorie moda

Nadeszła jesień. Jest to czas, który nie kojarzy nam się zbyt pozytywnie. Jedynym pocieszeniem dla wielu kobiet mogą być jedynie ubrania. Długie płaszcze, modne buty, ciekawe dodatki w postaci nakryć głowy czy szalików i rękawiczek. W tym chłodnym okresie ubieramy się ciepło. Ryzyko wystąpienia przeziębienia jest zbyt duże, aby narażać własne zdrowie. Jesienna wymiana garderoby powinna polegać na kilku kwestiach. Sprawdź jakich.

Znajdźmy nasze stare ubrania – odświeżmy je

Często bywa tak, że po prawie półrocznym schowaniu naszych cieplejszych ubrań nawet nie zdajemy sobie sprawy ile jeszcze mamy dobrych ciuchów. Wystarczy je odświeżyć, wyprać. Jeżeli nie znajdują się już w naszym guście możemy spróbować je sprzedać. My jednak zalecamy oddanie odzieży dla biednych rodzin i bezdomnych. W ten sposób może nie zarobimy, natomiast pomożemy tym najbardziej potrzebującym.

Nowe kolekcje na jesień

Jaki typ odzieży jest najczęściej kupowany w tym okresie roku? Odpowiedź jest prosta. Ocieplana odzież, szczególnie w naszej strefie klimatycznej, gdzie jesień i zima to chłodne i mokre sezony gdzie o infekcje wcale nie trudno. Nowe kolekcje jesienne ukazują się już pod koniec wakacji, czyli z końcem sierpnia. Spodnie Cambio, płaszcze Margittes, bluzy i swetry z długimi rękawami oraz obuwie w różnym wydaniu. Tego typu odzież będzie zdecydowanie dla pań najbardziej interesująca. Jakość ubrań w wielu sklepach sieciowych nie jest wystarczająca. Jeżeli jesteśmy zainteresowane czymś trwałym, a przy okazji wyjątkowym to powinniśmy korzystać z usług mniej znanych, ale cenionych marek odzieżowych, które stawiają przede wszystkim na ręczne wykonanie ubrań.

Studio mody I&M – spodnie cambio

Spodnie Cambio w butiku internetowym I&M możemy nabyć od zaraz. Tego rodzaju marki nie znajdziesz w zwykłym centrum handlowym. Korzystne ceny i wysokiej jakości materiały to dowód na trwałość ubrań. Dodatkowym a zarazem podstawowym atutem jest krój i nowoczesne wzornictwo oparte na aktualnych trendach jakie możemy zaobserwować u najbardziej wpływowych marek odzieżowych.