Jakie kamery Hikvision znajdziemy w ofercie sklepów internetowych?

Kategorie Dom

Kamery Hikvision to jedne z najchętniej wybieranych narzędzi do monitoringu obiektów. Swoją popularność zawdzięczają w dużej mierze wysokiej jakości, jak i szerokim możliwościom wyboru modeli. Jakie kamery Hikvision znajdziemy w ofercie sklepów internetowych? Oto kilka propozycji!

Kamera kopułowa

Kamery kopułowe są niezwykle chętnie wybieranym elementem monitoringu, zarówno do zapewnienia bezpieczeństwa domów prywatnych, jak i miejsc publicznych. Szczególnie polecane są kamery IT, które działają przez Internet i nie wymagają podpięcia do komputera. Decydując się na zakup kamery kopułowej, warto, aby była ona odporna na niesprzyjające warunki, takie jak opady deszczu lub śniegu, czy chociażby kurz. Szczególnie polecane są kamery, które posiadają opcję szybkiego obrotu. Dzięki temu kamera uchwyci wszelkie najważniejsze ruchy na naprawdę dużym obszarze.

Kamera typu bullet

Kamery Bullet to kamery o walcowatej budowie. To również jedne z najbardziej rozpowszechnionych typów kamer, które można zauważyć w wielu biurach, hotelach czy pomieszczeniach przemysłowych, a także niezwykle często na zewnątrz budynku, ponieważ są niezwykle odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak opady deszczu. Najczęściej występują one w systemie dualnym, co daje możliwości monitorowania terenu 24/7.

Kamera tubowa

Kamery tubowe to również jeden z najpopularniejszych modeli kamer, które każdy z nas z całą pewnością widział. Największą popularność zdobyły jako kamery do monitoringu zewnętrznego, ze względu na swoją wysoką odporność na wodę i różne warunki atmosferyczne. Kamery te pozostaną również stabilne podczas silnego wiatru dzięki możliwości regulacji na śrubach.

Kamera obrotowa PTZ

Kamera PTZ (pan–tilt–zoom) to rodzaj kamery, która umożliwia zdalne kierowanie obrazu kamery, a także jego przybliżanie. To doskonały wybór wszędzie tam, gdzie konieczny może się okazać nagły zoom — na przykład podczas imprez masowych. Co więcej, dzięki zastosowaniu obrotowych głowic mamy możliwość obserwacji znacznie większego obszaru z wykorzystaniem mniejszej ilości kamer.
Kamery Hikvision znajdziesz pod adresem https://www.fonex.pl/producenci/hikvision-124.html