Jak wybrać używane lady chłodnicze do sklepu spożywczego?

Kategorie Poradnik
lada chłodnicza używana

Lady chłodnicze oraz witryny to elementy wyposażenia sklepowego, które znajdują się w niemal każdej placówce handlowej trudniącej się dystrybucją artykułów spożywczych. Przystosowane do przechowywania wymagających niskich temperatur artykułów lady chłodnicze nie należą jednak do tanich urządzeń. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że na rynku dostępne są lady chłodnicze używane – w dużo niższej cenie ale również, co ważniejsze, sprawdzone i w pełni sprawne.

Lada chłodnicza używana – zalety

Lada chłodnicza używana to doskonały wybór w przypadku otwierania niewielkiego sklepiku osiedlowego – wysokiej jakości urządzenia chłodnicze są niezwykle drogie jednak na rynku wtórnym dostępne są w naprawdę atrakcyjnych, okazyjnych cenach. Wybierając sprzęt chłodniczy, którym jest lada chłodnicza używana, warto mieć na uwadze kilka istotnych elementów takich jak chociażby jej sprawność a także, potencjalnie, okres gwarancyjny. O ile możliwym jest zakup sprawnej lady chłodniczej używanej o tyle zdecydowanie trudniej jest otrzymać gwarancję, że będzie ona działać jeszcze przez kilka miesięcy lub lat. Jest to ryzyko, które wielu rozpoczynających przedsiębiorców jest w stanie ponieść – co jednak, jeżeli nie ma takiej potrzeby?

Używane lady chłodnicze – gdzie kupię?

W ofercie Tarpom – firmy specjalizującej się w kompleksowym wyposażeniem sklepów – dostępne są używane lady chłodnicze, które obowiązuje gwarancja a także opieka serwisowa. Jak to jest możliwe? Otóż dostępne w ofercie Tarpom lady chłodnicze używane przechodzą dogłębny przegląd techniczny, uszkodzone lub nie w pełni sprawne podzespoły zostają wymienione a urządzenie trafia na witrynę dopiero w momencie, kiedy jest pewność, że jest gotowe do użytkowania. Dzięki temu, oferowane przez Tarpom lady chłodnicze używane, trafiają do swoich nabywców i służą im jeszcze kilka lat. Z większą ilością informacji zapoznać się można pod adresem http://www.tarpom.com.pl/dodatkowe-informacje-i-tresci/uzywane-lady-chlodnicze/.

Witryny używane, czyli lady chłodnicze używane do cukierni i nie tylko

Używane lady chłodnicze to nie jedyne, co ma do zaoferowania Tarpom. W ofercie tej firmy znajdziesz również witryny używane, które doskonale spiszą się w przypadku eksponowania wyrobów cukierniczych, garmażeryjnych czy też mięsnych. Witryny używane oferowane przez Tarpom obowiązują te same standardy, co używane lady chłodnicze w związku z czym nie ma powodów, dla których można by spodziewać się, że będą one niesprawne. Firma Tarpom nie tylko dystrybuuje witryny używane oraz nowe, ale również prowadzi ich serwis oraz przeglądy techniczne. Skorzystaj z usług Tarpom i już dziś wybierz niezawodne lady chłodnicze używane!