Jak spędzić Dzień Zakochanych?

Kategorie Poradnik,Życie
Jak spędzić Dzień Zakochanych

Walentynki coraz bliżej, więc część z nas już zastanawia się, co zorganizować z okazji tego święta. Jeśli nie wiesz, jak spędzić Dzień Zakochanych ze swoją drugą połówką, sprawdź nasz najnowszy artykuł. Znajdziesz w nich kilka pomysłów na Walentynki.

Pokój z widokiem na morze, czyli zimą Bałtyk ma swój urok

Pokój z widokiem na morzeW 2020 roku Walentynki wypadają w piątek, więc to doskonała okazja, by przedłużyć sobie to święto o 2 dni. Weź jeden dzień urlopu w pracy i wyjedź ze swoją drugą połówką do malowniczego miejsca. My polecamy… morze. Dlaczego warto zarezerwować pokój z widokiem na morze w środku zimy?

  • Spokój od miejskiego zgiełku – kto był nad Bałtykiem latem, ten wie, że trudno znaleźć tam ciszę i spokój. Zimą za to unikniesz tych tłumów i to jest jedna z największych zalet tej pory roku nad morzem. W końcu można zregenerować się i odpocząć. To doskonała opcja dla tych, którzy nie przepadają za sporą ilością osób w jednym miejscu i niedogodnościami, jakie z tego wynikają.
  • Więcej jodu, mniej smogu – zimą można więcej zyskać w kwestiach zdrowotnych.
  • Niższe ceny – urlop nad morzem kosztuje, więc luty to doskonały czas na wyjazd, jeśli chcemy zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Gdzie spędzić weekend? My polecamy Pensjonat Kaszubka, znajdujący się w Ustroniu Morskim. Więcej informacji o tym, w jakich cenach zarezerwujesz u nich pokój z widokiem na morze znajdziesz pod adresem  http://kaszubianka.net/pokoj-z-widokiem-na-morze/

Zróbcie coś nowego

Escape room, SPA, wyjście na trampoliny lub do salonu gier – opcji jest wiele, ważne, by wybrać coś, czego wspólnie nie robiliście. To doskonały wariant i czas, by nauczyć się nowych rzeczy. W końcu co roku nie trzeba iść do kina, do restauracji lub zostać w domu – dobrze wyjść czasem ze strefy komfortu i zrobić coś mniej standardowego. Możliwości jest wiele, wyżej tylko kilka przykładów.

Planszówki w domu

planszówkiOczywiście, nie musicie wychodzić z domu, by miło spędzić czas. Dla tych, którzy od tłumów wolą domowe zacisze, polecamy gry planszowe. Ten rodzaj rozgrywki zyskuje coraz większą popularność, dlatego też w większych miastach bez problemu można znaleźć wypożyczalnie gier planszowych. Na pewno znajdziecie tam gry przeznaczone do grania tylko we dwoje.