Jak skutecznie wypromować firmę?

Kategorie Reklama
Ścianka tekstylna, fot. foga.pl

Najlepsze rozwiązanie

Jeśli myślisz o zareklamowaniu swojej firmy, zwróceniu uwagi potencjalnych klientów i przekonaniu ich do siebie w neutralnym miejscu bądź podczas targów wystawowych, imprezie tematycznej czy konferencji branżowej – koniecznie zastanów się nad ścianką tekstylną – https://www.foga.pl/scianki-tekstylne. To jedno z najprostszych, najbardziej skutecznych i niedrogich rozwiązań.

Konstrukcja

Taka ścianka tekstylna składa się ze stelażu oraz materiału z grafiką reklamową. Stelaż często jest wykonany z bardzo lekkiego aluminium i posiada dodatkowe elementy (takie jak na przykład teleskopowa regulacja), które pozwalają mu utrzymywać równowagę, nawet gdy nie znajduje się na prostej powierzchni i kiedy ma do czynienia z silniejszym niż zwykle wiatrem itd.

Zalety ścianek tekstylnych

Jej ogromną zaletą jest cena, ale to nie wszystko, co skłania mnóstwo osób do zakupu takiej reklamy. Ścianka umożliwia zamieszczenie grafiki o różnym rozmiarze i kształcie. Pozwala na zastosowanie tradycyjnych form, jak i na wdrożenie w życie niekonwencjonalnych pomysłów, które niemal natychmiast zwracają wszystkich uwagę. Dzięki temu ścianki tekstylne doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju targach i konferencjach branżowych, ale będą także idealnie nadawać się do eleganckich i zupełnie zwykłych miejsc. Natomiast dzięki odpowiednim właściwościom może zostać zamieszczona także na zewnątrz budynku, gdyż elementy, z których jest wykonana, są odporne na wysokie i niskie temperatury oraz inne czynniki atmosferyczne, takie jak wiatr i deszcz.

Grafika reklamowa

Ścianka tekstylna pozwala zaprezentować odbiorcom grafiki najwyższej jakości o wielu detalach i naturalnych barwach. Projektując taką ściankę można spokojnie dać się ponieść swojej kreatywności. Przy tym wszystkim warto wspomnieć jeszcze o tym, że ścianki to rozwiązanie wielorazowe. Materiał z grafiką można zdjąć i zamienić, a w przypadku zabrudzenia – wyprać w pralce.  Ponadto sama konstrukcja jest bardzo lekka, a przy tym łatwa w montażu i demontażu, co sprawia, że bez trudno można ją przenosić albo przewozić.