Gdzie kupić rower elektryczny? Poznaj sklep Energy-Bike!

Kategorie Sport
rower elektryczny

Rowery e-bike, znane również pod nazwą rowerów elektrycznych, stają się coraz bardziej popularnym środkiem transportu. Są niezwykle wydajne i przyjazne środowisku co sprawia, że grono ich fanów i właścicieli stale rośnie. Dowiedz się gdzie kupić rower elektryczny i jaki sklep z rowerami elektrycznymi wybrać!

Czym są rowery e-bike?

Rowery e-bike to pojazdy dwukołowe napędzane energią elektryczną powstającą w silniku zasilanym akumulatorem. Wyposażone są one w system PAS, który odpowiedzialny jest za wspomaganie pedałowania co oznacza, że ich użytkowanie jest zdecydowanie wygodniejsze i mniej pracochłonne niż standardowego, powszechnie znanego roweru. Nie oznacza to jednak, że rowery e-bike nie wymagają pracy ludzkich mięśni! Rower elektryczny wprawiany jest w ruch przez swojego użytkownika – systemy wspomagania i manetki umożliwiające zmianę trybu pracy znacznie jednak ułatwiają ten proces a także pozwalają na utrzymanie stałej prędkości bez konieczności pedałowania.

Rower elektryczny – podstawowe informacje

Rower elektryczny umożliwia sprawne i nieinwazyjne dla środowiska poruszanie się tak po zatłoczonych miastach, jak i górskich trasach. Wysokiej jakości komponenty wchodzące w skład pojazdów znanych jako rowery e-bike umożliwiają jazdę po wertepach i wymagających drogach i spisują się w trakcie przemieszczania się po mieście. Każdy rower elektryczny wyposażony jest w manetki umożliwiające zmianę trybu pracy – każdy z nich dopasowany jest do wymagań, które stawiają przed pojazdem określone warunki pracy. Do jazdy miejskiej najlepszym wyborem jest tryb eco, który charakteryzuje mały pobór mocy – tej potrzebnej jest więcej w przypadku jazdy po wzniesieniach i górskich trasach, dlatego rowery e-bike wyposażone są w tryb optymalizujący pobór mocy z zasobami akumulatora w taki sposób, by ograniczyć zużycie energii w wymagających warunkach jazdy.

Gdzie kupić rower elektryczny? Sklep Energy-Bike to najlepszy wybór!

Sklep z rowerami elektrycznymi Energy-Bike charakteryzuje szeroki asortyment i najwyższej jakości rower e-bike. Decydując się na zakupy w sklepie z rowerami elektrycznymi bardzo istotnym jest rzetelna obsługa klienta i szeroka wiedza na temat oferowanego asortymentu – te są niezwykle ważne i świadomość tego mają specjaliści Energy-Bike, którzy służą wsparciem i pomocą na całym etapie składania zamówienia. W ofercie Energy-Bike dostępne są również wysokiej jakości zestawy do konwersji umożliwiające przemianę analogowego roweru na rower elektryczny. Sprawdź ofertę sklepu z rowerami elektrycznymi Energy-Bike na stronie https://energy-bike.pl/ i już dziś wybierz wymarzony rower elektryczny!