Garaże blaszane na wymiar, czyli jak wykonywany jest garaż blaszany na zamówienie?

Kategorie Ogród
garaż blaszany na wymiar

Garaże blaszane na wymiar są doskonałym wyborem dla osób lub przedsiębiorstw, których oczekiwań, przez wzgląd na zbyt małe wymiary lub ubogi zakres funkcjonalności, nie spełniają standardowe, powszechnie użytkowane garaże blaszane. Garaże blaszane na wymiar umożliwiają nie tylko doprecyzowanie oczekiwanych wymiarów już na etapie projektowania, ale również wyposażenie konstrukcji w dowolnie wybrane akcesoria. Jak wykonywane są garaże blaszane na wymiar i jakie jeszcze mają zalety? Tego dowiesz się z poniższego artykułu – zapraszamy do lektury!

Garaż blaszany na wymiar – dlaczego projekt jest ważny?

Wybrani producenci oferują możliwość złożenia zamówienia na garaż blaszany na wymiar zgodnie z indywidualnym pomysłem zainteresowanej osoby. Jest to niezwykle praktyczne i funkcjonalne, ponieważ umożliwia wykonanie konstrukcji w pełni spełniającej oczekiwania zamawiającego. Garaż blaszany na wymiar nie tylko pozwala na dopasowanie swojej długości, szerokości i wysokości w fazie projektowania ale również dodanie wybranych akcesoriów takich jak chociażby dodatkowe drzwi, otwór na okno PCV czy też określony rodzaj bramy a nawet wiatę. Podobnie jak inne konstrukcje stalowe również garaż blaszany musi zostać wykonany zgodnie z projektem, który determinuje jego siłę nośną – dlaczego? Zadaszenie garażu musi być wsparte na silnej konstrukcji celem zabezpieczenia znajdujących się wewnątrz pojazdów, przedmiotów a także użytkowników przed zawaleniem w wyniku, na przykład, przeciążenia, którego źródłem może być chociażby osadzający się w dużej ilości w zimie śnieg. garaż blaszany na wymiar zaprojektowany musi zostać przez profesjonalistów, którzy są w stanie zapewnić 100% bezpieczeństwo jego użytkowania.

Garaż blaszany na zamówienie – realizacja

Garaż blaszany na zamówienie montowany jest w miejscu wskazanym przez osobę zamawiającą – jej obecność jest konieczna podczas świadczenia usługi montażu ale odbywa się w dogodnym, wspólnie ustalonym terminie. Jak wykonywany jest garaż blaszany na zamówienie? Pierwsza część etapu odbywa się w siedzibie producenta, który przygotowuje stelaż konstrukcji a także odpowiednio maluje lub okleja blachę, która to zostanie przynitowana szkieletu garażu. W zależności od tego, jaki garaż na zamówienie jest wykonywany, ten może zostać pokryty antykorozyjną okleiną drewnopodobną lub pomalowany, na wybrany z palety RAL, kolor. Dzięki temu zabiegowi garaż blaszany na zamówienie nie tylko będzie funkcjonalny ale również dopasowany do charakteru i wyglądu otoczenia, w którym zostanie zamontowany. Po przygotowaniu elementów i ustaleniu dogodnego terminu producent zobowiązuje się do transportu elementów konstrukcyjnych oraz ich właściwego montażu we wskazanym przez zamawiającego miejscu. Dodatkowo może zostać wykonana również usługa kotwiczenia polegająca na bardzo dokładnym przytwierdzeniu garażu na zamówienie do fundamentów.

Garaże blaszane na wymiar w ofercie producenta Damari

Garaże blaszane na wymiar znajdziesz w ofercie Damari – producenta garaży blaszanych z wieloletnim doświadczeniem i szerokim wachlarzem dostępnych usług i akcesoriów czyniących użytkowanie garażu jeszcze wygodniejszym. Funkcjonalne, wytrzymałe, stabilne i spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających jednostek garaże blaszane na wymiar producenta Damari są wykonane z precyzją i dbałością o szczegóły co przyczynia się również do ich efektownego wyglądu. Sprawdź ofertę Damari na stronie https://damari.pl/garaz-blaszany-na-wymiar/ i już dziś wybierz wymarzony garaż blaszany na wymiar!