Czym są potykacze OWZ i jak je wykorzystać?

Kategorie Reklama
Przyciąganieklienta

Potykacze OWZ są bardzo popularną formą reklamy, wykorzystywaną do skutecznego marketingu firmy. Potykacze reklamowe są bardzo uniwersalne, więc mogą się dopasować do każdej branży i być użyteczne dla niezliczonej ilości firm. Tego typu rozwiązanie z powodzeniem można stosować w hotelach, restauracjach, przychodniach, kinach czy sklepach. Potykacze po rozłożeniu przypominają kształtem literę “A”, prezentując plakaty z obu stron konstrukcji. Kształt taki zapewnia potykaczy dużą stabilizację, dobrą widoczność plakatów co pozwoli dotrzeć do większej ilości odbiorców. W tym artykule przedstawimy, jak działa system OWZ oraz jak wykorzystywać potencjał potykaczy reklamowych.

Jak działają potykacze OWZ?

System OWZ – czyli otwórz, włóż, zamknij – działa niezawodnie i pozwala pracownikom bardzo szybko zmienić plakaty znajdujące się w potykaczu. W kilka sekund można zmienić obecne menu, ofertę promocyjną lub grafikę reklamową. Dzięki systemowi OWZ jesteśmy w stanie zabezpieczyć plakat przed czynnikami zewnętrznymi jak pogoda lub innymi uszkodzeniami. Nieduży rozmiar pozwala również na dynamiczne przenoszenie potykacza w zależności od potrzeb.

Jak wykorzystać potykacze OWZ?

Potykacze OWZ mogą mieć bardzo wiele zastosowań. Ustawiając potykacz przed lokalem gastronomicznym czy też lokalem usługowym jesteśmy w stanie zareklamować firmę oraz przyciągnąć potencjalnego klienta. Innym sposobem na wykorzystanie potykacza jest umieszczenie go wewnątrz budynku, wykorzystując go w celach informacyjnych jak np. aktualna oferta, promocje czy też informacje dla gościa gdzie znajduje się gabinet. Dużymi zaletami dla pracowników korzystających z tablic OWZ jest możliwość szybkiej wymiany informacji znajdujących się na potykaczu oraz łatwe przestawianie potykacza.

Gdzie kupić potykacze OWZ?

Potykacze OWZ można znaleźć w bardzo okazyjnych cenach. W zależności od potrzeb i terenu, w jakim potykacz będzie stać, warto zastanowić się nad wzmocnioną konstrukcją, która będzie odporna na wiatr lub przewrócenie przez przechodniów. Jednym z producentów potykaczy OWZ jest sklep Avilo, gdzie można znaleźć szeroką ofertę narzędzi reklamowych https://www.avilo.pl/pl/19-potykacze-owz.