Co warto wiedzieć o Ustroniu Morskim? – poradnik

Kategorie Podróżowanie,Poradnik

Ustronie Morskie to malownicza miejscowość położona na północy Polski nad Morzem Bałtyckim. Dla wielu miłośników morskiej bryzy jest to ulubione miejsce do spędzenia wakacji. Ta urokliwa miejscowość spośród niewielu posiada piękny klif, który możemy podziwiać z bliskimi. Warto podkreślić, że jest tam organizowanych wiele imprez kulturowych i turystycznych. Mimo, że jest to kolejna nadmorska wieś, ale nadal zyskuje coraz większą popularność. Na czym polega fenomen tego miejsca? Dlaczego warto się tutaj zatrzymać i gdzie szukać noclegu? Sprawdź poniższy artykuł, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Atrakcje Ustronia morskiego

Z pewnością ogromnym atutem Ustronia Morskiego jest piaszczysta plaża oraz długie molo, które pozwala cieszyć się długimi spacerami. Z kolei świeże powietrze z dodatkiem jodu pozwoli się nam zregenerować i odżywić organizm. Jakie atrakcje wyróżniają się na tle innych nadmorskich miast? Otóż możemy wyróżnić transgraniczny szlak rowerowy Bike The Baltic, który umożliwia zwiedzanie nadmorskich terenów na rowerze. Świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu z dziećmi jest Western-Park, który oprócz zabawy pozwala zdobyć wiedzą o plemionach Indian z dzikiego Zachodu. Dla najmłodszych Ustronie Morskie serwuje wiele ciekawych atrakcji typu Park linowy, Aquapark, Sky-Park, Ogrody Hortulus i wiele innych. Co robić, gdy pogoda nie dopisuje? Ustronie Morskie oferuje turystom jak i lokalnym mieszkańcom takie atrakcje jak Skansen Chleba a nawet kino 7D. Warto podkreślić, że Ustronie Morskie jest również świetnym miejscem wypadowym do sąsiednich miast. Dzięki temu można zwiedzić pobliską Latarnie Morską w Gąskach i Kołobrzegu.

Noclegi z widokiem na morze w Ustroniu Morskim

Szukasz przytulnego i komfortowego miejsca na wypoczynek? Nie dokonuj rezerwacji w niesprawdzonym miejscu w którym opinie nie są zbyt przyjazne. Przed zakwaterowaniem sprawdź dokładnie lokalizację, opinie w internecie na forach i zorientuj się cenowo. Godnym polecenia miejscem na wypoczynek jest Pensjonat Kaszubianka. Możesz w nim rezerwować noclegi z widokiem na morze w Ustroniu Morskim – niezależnie czy planujesz wakacje w pojedynkę z kimś bliskim a nawet dziećmi. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na stronę internetową pod linkiem:
http://kaszubianka.net/noclegi-z-widokiem-na-morze-ustronie-morskie/