BMW seria 3 wynajem. Czy warto?

Kategorie Motoryzacja
Wynajem BMW M2 competiton

Auta na wynajem są dzisiaj popularnym rozwiązaniem wiele osób decyduje się na wynajem kultowego modelu BMW M2. Abyśmy mogli rzetelnie podzielić się wiedzą, nasz redakcyjny kolega Dariusz w ramach tekstów wypożyczył BMW z serii 3.

Wynajem samochodów. Zwróć na to uwagę zanim wynajmiesz BMW z serii 3

Wynajem samochodu możliwy jest niemal w każdym większym mieście w Polsce, jednak wypożyczalnie różnią się rodzajem ofert. Wypożyczając samochód warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii.

Cena wypożyczenia BMW

Najważniejszą z nich dla wielu osób jest cena. Oprócz samej stawki warto sprawdzić w jaki sposób jest liczona. Najczęściej wypożycza się samochód na dni. W niektórych miejscach można wypożyczyć na godziny. Oprócz podstawowej stawki może okazać się, że poniesiemy koszty od każdego nadliczbowego kulometru, powyżej limitu ustanowionego przez wypożyczalnię. Planując długą podróż warto sprawdzić dokładnie limity kilometrów i koszt nadliczbowych.

Kaucja zabezpieczająca w wypożyczalni

Nie mniej jednak równie ważną kwestią jest to, czy obowiązuje wynajmującego kaucja zabezpieczająca, choć już w wielu wypożyczalniach jest ona uznawana za zbędą formalność, w niektórych wypożyczalniach nadal obowiązuje, więc musimy dysponować taką gotówką.

Rocznik BMW seria 3 i przejechane kilometry

Rocznik auta na wypożyczenie jest równie ważny. Chodzi tu o ryzyko komplikacji podczas podróży. Nie chcemy przecież spotkać się z przykrymi niespodziankami.

Wynajem bmw m2

Doświadczenia z wypożyczani BMW M2

Wracając do najważniejszej kwestii czyli doświadczeń naszego redakcyjnego kolegi, który zdecydował się na usługę w jednej z wypożyczalni w województwie śląskim.
Oto jego opinie:

„Takie przyspieszenie wbija w fotel. Niesamowite osiągi. Już nie wspomnę o samym luksusowym charakterze pełnego wyposażenia. Takiej przyjemności z jazdy nie doświadczyłem nigdy wcześniej. Miałem przyjemność prowadzić M2 z 410 konnym silnikiem, więc chyba nie muszę mówić jak proste było wyprzedzanie samochodów. Mimo tak dużej mocy auto prowadzi się stabilnie i bezpiecznie trzyma się zakrętów.”

Może o redakcyjnym koledze nie wypada tak mówić, ale widzieliśmy, że płakał jak oddawał. Więcej informacji na temat wynajmu BMW z serii 3 na stronie https://goldcars.com.pl/samochody-na-wynajem/samochody-luksusowe/bmw-seria-3/