Atrakcyjne wakacje nad polskim morzem.

Kategorie Uncategorized
Hotel nad morzem

Myśląc o wakacjach większość z nas myśli o piaszczystej plaży i szumie morza. Wakacje nad morzem są jedne z częściej wybieranych lokalizacji na wypoczynek. Możliwość wyciszenia się i oddychania powietrzem i jodem to tylko niektóre z korzyści.

Dla kogo wakacje nad morzem?

Spektrum możliwości jest bardzo duże, dlatego wakacje nad polskim morzem jest dobre dla każdego. Warto zacząć od formy noclegu, odpowiedniej dla naszych potrzeb. Niektórzy wybierają rozbudowane kompleksy hotelowe, inni domki nad morzem. Jeżeli szukasz cichego miejsca, z dala od zatłoczonych restauracji hotelowych wybierz noclegi nad morzem np. w domkach kempingowych. Szeroki wybór ofert noclegowych, znajdziesz w ofercie grupy Gryf Tour, która oferuje domki i noclegi w Rewalu: https://gryftour.pl/

Wakacje w Rewalu

Podczas szukania pobytu na wakacje, warto wybrać miejscowość, w której znajdziemy liczne atrakcje. Tym bardziej jest to istotne, jeżeli wybieramy się w podróż całą rodziną. Ciekawą propozycją może być Rewal. Oprócz malowniczej plaży i wydm oferuje turystom wiele atrakcji. Kąpiel w morzu i spacery po piaszczystej plaży to tylko dodatek. Rewal był osadą rybacką, dlatego wśród atrakcji znajdziemy wiele nawiązań do morskiego świata. Najchętniej odwiedzanym miejscem przez turystów jest Park Wieloryba. Znajduje się tam blisko 100 stworzeń morskich np. rekinów, wielorybów czy kałamarnic. Obiekt posiada działy tematyczne, wśród których znajdziesz strefę piracką czy papugarnię. W Rewalu znajduje się również kolej wąskotorowa, której przejazd obejmuje trasę od Gryfic do Pogorzelicy. Dla aktywnych, proponujemy park linowy, który składa się z 12 tras! Liczne atrakcje pozwalają urozmaicić Twój wyjazd, dzięki czemu nie będziesz się nudzić.