Trendy na wiosne i lato 2018

Kategorie moda
Modne sukienki

Ledwo co poczuliśmy powiew wiosny, a już mamy lat za pasem. Fakt faktem – wiosna w tym roku rozpoczęła się niezwykle późno. W związku z tym część z was zapewne jeszcze nie zdążyła się nacieszyć wiosennymi kreacjami, a już wypadałoby pomyśleć, jak się ubrać na lato. Co w tym sezonie będzie najmodniejsze? Na co zwrócić uwagę przeglądając butiki internetowe z ubraniami albo odwiedzając galerię? Na te pytanie poznasz odpowiedź tym artykule.

Chłodne pasetle

Musisz wiedzieć, że specjalnie lato od wiosny nie będą się różnić tym roku pod względem ubioru. Nadal niezwykle modne będą chłodne pastele. Na ulicach już można zobaczyć pastelowe odcienie różu, niebieskiego oraz żółci. Dodają ona świeżości do naszego ubioru. Można je w bardzo kreatywny sposób łączyć. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i pomysłowości.

Disco znowu w cenie!

Lata disco powróci w wielkim stylu. W tym roku znowu modne będą klimaty glamour, a cekiny czy metaliczne kolory po raz kolejny staną się symbolami stylu. Ma to źródło w żywej inspiracji latami 80 oraz kosmicznymi klimatami. Oglądając tegoroczne pokazy mody można było zobaczyć wiele kreacji utrzymanych w tym stylu.

Jeansowy total look

Jeansowy total look to ostatni krzyk mody! Jeans jest prawie zawsze na czasie. W tym roku jednak triumfy będę świecić kreacje, które będą się składać z samego jeansu. Przyznajcie, że może to wyglądać bardzo ciekawie.

Przeżroczyste plastiki

Plastikowe materiały – dodatki ze sztucznych materiałów, najlepiej przeźroczystych. Modne będą plastikowe torby oraz płaszcze. Stanowią one stylowe dodatki, które można wykorzystać w bardzo wielu kreacjach.

Zakończenie

Jeśli szukasz najmodniejszych ubrań w tym sezonie, to sprawdź w internecie najmodniejsze butiki online, jak Rose Boutique. Z pewnością znajdziesz w nich najciekawsze ubrania, które pomogą Ci się ubrać tak, jak w 2018 przystało. Zobacz: Tanie ciuchy sklep online – Rose Boutique.