Szkoła rozwoju – czyli coaching w pigułce

Kategorie Poradnik
biuro

Coraz większa część społeczeństwa zwraca uwagę na doskonalenie samego siebie w różnych dyscyplinach życia zawodowego i nie tylko. Szkolenia są z pewnością ważnym elementem, który pozwala nam na stałe podnoszenie swoich kompetencji. Wiedza i umiejętności jaką nabywa pozwala nam ubiegać się o atrakcyjniejsze stanowiska pracy. Co zatem idzie za lepszą pracą? Pieniądze i dużo więcej. Nasze samopoczucie, spełnienie oraz wiele możliwości z jakich możemy nagle korzystać. Szkolenia w bardzo praktyczny sposób potrafią nas wydźwignąć na dużo wyższy poziom, a najlepsze są szkolenia oparte na dowodach, które dzięki swojemu praktycznemu systemowi oraz odnoszeniu się do konkretnych sytuacji pozwalają na możliwie najskuteczniejszą wizualizację sytuacji. Ciekawym rozwiązaniem jest aktualnie szkoła coachingu, która podnosi nasze zdolności w wielu aspektach.

 

 

Rozwój osobisty

Coaching sam w sobie polega na podniesieniu kompetencji rozwojowych uczestników kursu w celu zwiększania swoich zdolności do osiągania zamierzonych celów. Brak motywacji oraz chęci nie będzie już stanowił dla nas większego problemu, ponieważ szkoła coachingu pozwala nam osiągać wyznaczone przez siebie cele. Trener coachingu to osoba, która prowadzi zajęcia rozwojowe w trybie grupowym oraz indywidualnym. Zawód trenera można nawet porównać z działaniami z zakresu psychologii, aczkolwiek tylko zawodowej. Na szkoleniach dowiadujemy się czego aktualnie potrzebujemy jeżeli chodzi o nasze życie zawodowe oraz jakie umiejętności wymagają od nas konkretnych szkoleń i ulepszeń. Ważne jest także, aby szkolenia były oparte na dowodach, ponieważ wprowadza to pewny punkt odniesienia dla osób szkolących się.

szkolenia

 

Szkoła coachingu we Wrocławiu i w Warszawie

Szkolenia oparte na dowodach możemy uzyskać w niewielu miejscach w kraju. Taką ofertę przyszykowała dla nas firma Moderator, która od lat działa w zakresie wielu szkoleń merytorycznych. Szkoła coachingu oferuje nam zakres wielu kursów, dzięki którym uzyskamy istotne kompetencje oraz umiejętności do wykonywanej pracy. Szkolenia dla HR, managerów, trenerów biznesu oraz wiele innych możliwości można znaleźć w firmie oferującej usługi z zakresu evidence based training. Moderator prowadzi swoje szkolenia indywidualnie jak i zbiorowo dla przedsiębiorstw.