Stylowe dodatki do domu. Jakie kupić i gdzie?

Kategorie Dom

Czasu PRL-u dawno się skończyły, mamy swobodny dostęp do towarów i usług. Nie bójmy się zatem z tego korzystać. Dom powinien odzwierciedlać nasz styl. Nie możemy polegać na katalogowym wystroju wnętrz, dostępnym w pierwszym lepszym salonie meblowym czy markecie budowlanym. Bądźmy bardziej odważni i kreujmy naszą przestrzeń stylowo. Gdzie można znaleźć stylowe dodatki i na co zwrócić uwagę?

 

Stylowe dodatki czyli jakie?

Ktoś słysząc hasło stylowe dodatki może zapytać, a o jakie dodatki w ogóle chodzi? Stylowe dodatki, to takie które prezentują pewnien styl, nie są jałowe, nijakie. Najczęściej nie znajdziemy ich w zwykłym sklepie z akcesoriami do domu. Stylowe dodatki to często dzieła projektantów.

 

Stylowe dodatki Madam Stoltz

Jedną z marek, o której dodatkach możemy powiedzieć, że są zdecydowanie stylowe jest Madam Stoltz. Ta duńska firma założona w 1995 roku w swoich projektach inspiruje się kulturą indyjską. Projekty tej marki są niezwykle unikalne. Tego nieco etnicznego z duchowym pierwiastkiem designu nie znajdziecie nigdzie indziej.

 

Gdzie kupić dodatki marki Madam Stoltz?

Dodatki marki Madam Stoltz, ale również meble tej produkcji kupić można w sklepie internetowym Milli Home, pod adresem https://www.millihome.pl/pl/c/Madam-Stoltz/123. Sklep ten oferuje same niezwykłe produkty. Projekty, które znaleźć możemy w tym sklepie wprowadzają nową jakość do wystroju wnętrz.

 

Jakie stylowe dodatki projektu Madam Stoltz kupimy w Milli Home?

W sklepie Milli Home kupić można piękne dywany tkane z juty. Takich dywanów nie znajdziemy nigdzie indziej. Również pikowane narzuty tej produkcji są unikalne. Jeżeli jesteśmy fanami poduszek, powinny skusić nas te aksamitne w orientalnych kolorach. Również pufy wydają się wprowadzać nową jakość do wzornictwa. Nie mówiąc już o lampach z frędzlami. Marka Madam Stoltz oferuje również lustra, kosze, a nawet meble, a pośród nich stylowe fotele.