Piłkarska koszulka z nadrukiem. Gdzie możemy kupić?

Kategorie Sport
koszulka piłkarska z nadrukiem

Koszulka to bardzo praktyczny prezent. Z reguły zawsze się przydają. Co powiecie z kolei na piłkarską koszulkę z nadrukiem? Może to być ciekawa forma prezentu dla fanów piłki nożnej tej w wydaniu klubowym jak i reprezentacyjnym.

Jaki nadruk?

Koszulki piłkarskie mają to do siebie, że nadruki z reguły znajdują się na plecach. Wtedy możemy skorzystać z opcji wstawienia napisu nazwiska osoby, do której ta koszulka ma należeć. Ewentualnie można pozostawić jakiś cytat lub frazę, która nam się z daną osobą kojarzy. Pomysłów jest wiele, wszystko zależy od naszej inwencji twórczej. Koszulka piłkarska z nadrukiem to idealny prezent dla fana piłki nożnej. Pamiętajmy, żeby też nie pomylić nazwy i herbu klubu.

Cena koszulki piłkarskiej z nadrukiem?

Koszt jednego egzemplarza może oscylować w granicach 40 do nawet 80 zł. Nie jest to duży wydatek zważywszy na okoliczności. Prezent urodzinowy powinien być nie tylko trafiony, ale także zgodny z naszym budżetem. Niskie ceny tego typu koszulek tylko potwierdzają, że zakup koszulki z nadrukiem to całkiem dobry pomysł.

piłka nożna

Prezent dla dziecka!

Nie tylko dorośli są fanami piłki nożnej. Pamiętajmy, że nasze dzieci również grają i oglądają mecze. Piłkarska koszulka treningowa z nadrukiem może okazać się idealnym prezentem na urodziny naszego dziecka.

Gdzie kupić piłkarską koszulkę z nadrukiem?

Koszulki piłkarskie z nadrukiem możemy znaleźć w sklepie internetowym Zina. Jest to producent wysokiej klasy odzieży sportowej, w tym piłkarskiej. Od wielu lat firma zaopatrza również polskich sędziów piłkarskich w specjalną odzież meczową. Na stronie sklepu https://zina.pl/ znajdziemy różne propozycje dotyczące piłkarskich koszulek treningowych z nadrukiem, który możemy sami określić w momencie zakupu. Dostępne w rozmiarach dziecięcych i seniorskich. Do wyboru pozostają nam kolory – czarny, czerwony, biały, żółty i zielony. Klasyczne wzornictwo pozwala na dopasowanie się do każdego rodzaju meczu i treningu. Koszulki treningowe z nadrukiem nie wchłaniają potu, dzięki czemu zawodnik odczuwa komfort przez cały czas trwania wysiłku.