Metallica – koncerty na DVD i Blu-Ray

Kategorie Muzyka
metallica

Metallica to z pewnością największy gracz na świecie jeżeli chodzi gromadzenie publiczności w trakcie swoich koncertów. Na ich widowiska pojawia się zazwyczaj powyżej 50 tysięcy zagorzałych fanów. Gatunek muzyczny jaki ich charakteryzuje to heavy metal oraz hard rock. Zespół istnieje na rynku od 1981 roku i powstał w Kalifornii. Dzięki mocnym brzmieniom koncerty zespołu Metallica potrafią być spektakularne dla widzów. Gitary, bas, perkusja oraz silny głos frontmana potrafią wywołać ciarki na całym naszym ciele. Nic dziwnego, że koncerty na DVD oraz Blu-Ray z ich udziałem wyprzedają się w tak dużych nakładach. Zespół ośmiokrotnie został odznaczony nagrodą Grammy w kategorii Najlepszy występ metalowy. Na swoim koncie mają także nagrody MTV czy Billboard Music Awards.

koncert metallica

Metallica w Polsce

Grupa muzyczna jest częstym gościem w Polsce dzięki licznym fanom. Polacy od lat uwielbiają ich muzykę, szczególnie te starsze albumy – Master of Puppets. Metallica z pewnością polubiła polskich fanów, ponieważ odwiedzała nasz kraj aż 11-krotnie. W 2019 roku czeka nas dwunasta wizyta zespołu w Polsce. W 1987 roku zespół zjawił się po raz pierwszy i jak widać nie omija naszego kraju szerokim łukiem, jak to ma niestety miejsce w przypadku innych zespołów muzycznych. Ilość chętnych na koncerty bardzo często przekraczają faktyczną ilość dostępnych biletów na wydarzenie. Dlatego wiele osób decyduje się na ich koncerty na DVD oraz Blu-ray, bo bardzo często jest to jedyna możliwość usłyszenia swoich ulubionych wykonawców w dobrej jakości, bez zbędnych szumów i hałasów.

Koncerty na DVD i Blu-Ray

Wszystkie możliwe występy oraz płyty zespołu Metallica można znaleźć w sklepie z muzyką pod tym adresem. Koncerty na dvd i blu-ray charakteryzują się dużym zainteresowaniem wśród fanów, dlatego ilość takich egzemplarzy jest bardzo często ograniczona. Warto się zaopatrzyć na bieżąco nie czekając na ruch innych. Sklep z muzyką oferuje nam także wiele innych możliwości gatunkowych.