Lubisz muzykę elektroniczną? Nie możesz przegapić tych koncertów!

Kategorie Muzyka
festiwal muzyczny

Muzyka elektroniczna powstała już w pierwszej połowie XX wieku. Jednak jej rozwój eksplodował dopiero pod koniec ubiegłego wieku. Ten rok będzie szczególny, ponieważ do Polski zawita wielu artystów muzyki elektronicznej jak i tanecznej. Artyści z zagranicy coraz częściej wybierają Polskę jako miejsce do promowania swojej nowej płyty. W promowaniu zachodnich gwiazd przyczyniają się liczne festiwale, które z roku na rok zyskują na swojej randze. Takie wydarzenia muzyczne jak te w Warszawie, Krakowie czy Gdyni powodują, że artyści chcą do nas przyjeżdżać i występować przed licznie zgromadzoną polską publicznością. W tym roku nie zabraknie także największych gwiazd muzyki elektronicznej i tanecznej. Sprawdź gdzie i kiedy możesz wpaść na koncert swojego ulubionego wykonawcy!

muzyka elektroniczna

Calvin Harris – to przede wszystkim DJ. Jeden z największych producentów muzycznych. Współpracował z największymi gwiazdami muzyki popularnej i nie tylko. Twórcę będziemy mogli posłuchać już 17 sierpnia na koncercie w ramach Kraków Live Festival. To największe wydarzenie muzyczne w południowej części Polski, na którym nie może Cię zabraknąć.

 

Alan Walker – norweski producent muzyczny pojawił się szerszej publiczności za pośrednictwem hitu Faded, który został już odtworzony na serwisie YouTube ponad 2 miliardy razy! DJ staje się coraz popularniejszy wśród fanów muzyki elektronicznej i tanecznej. Koncert z udziałem muzyka odbędzie się 13 kwietnia w hali  Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

Years & Years – to zespół, który został pokochany przez polską publiczność. Muzyka elektroniczna z dodatkiem świetnego głosu wokalisty to prawdziwa gratka dla fanów. Zespół będzie występował na Kraków Live Festival w dniach 16-17 sierpnia.

 

 

Sklep z muzyką dla fanów elektroniki i nie tylko

 

Muzyka elektroniczna to z pewnością gatunek, który jest energiczny i sprawdza się na wszelkiego rodzaju imprezach czy dyskotekach. Do Polski zjeżdża coraz większa liczba przedstawicieli tego typu muzyki, a to ze względu na narastającą rzeszę fanów. Sklep z muzyką www.cd-dvd-vinyl.pl to miejsce, które zapewni Ci albumy muzyczne wielu artystów tego nurtu najwyższej jakości i w przystępnych cenach. W sklepie z muzyką znajdziesz płyty w wielu formatach.