Gdy w sypialni wieje nudą. Gadżety erotyczne z których warto korzystać

Kategorie Poradnik,Zdrowie,Życie

Seks to nieodłączny element każdego związku. Jak dowodzą badania, zanik współżycia wpływa destrukcyjnie na relacje partnerów. Jak w dobie wszechobecnego pośpiechu wprowadzić do sypialni powiew świeżego powietrza i odkryć siebie na nowo? Odpowiedź jest prosta, skorzystać z dobrodziejstw jakie oferują nam sklepy dla dorosłych. Co w nich znajdziemy?

Gry erotyczne

Gry erotyczne dodają związkom pikanterii. Pozwalają odgrywać role i poddać się zasadą gry. Tego typu łóżkowa rozrywka składnia partnerów do wychodzenia poza strefę standardowych igraszek. Gry erotyczne występują w wielu rożnych konfiguracjach niektóre z nich na kartach sugerują wykonywanie określonych pozycji seksualnych, inne nakłaniają do pieszczot partnera w określonych miejscach. Istnieją też gry inspirowane 50 twarzami Greya, w których w zestawie otrzymujemy dodatkowe gadżety erotyczne w postaci pejczy, opasek, piórek i innych.

Gadżety erotyczne do stymulacji piersi i łechtaczki

W sklepach erotycznych w ofercie zazwyczaj spotykamy wiele różnych rodzajów stymulatorów do piersi. Najpopularniejsze z nich są pompki do sutków. Innym rodzajem stymulacji są klipsy i spinacze. Niektóre z nich są dodatkowo wyposażone w długie łańcuszki, które pozwalają na stymulacje w każdej pozycji. Oprócz pompek do piersi, istnieją również te waginalne. Maja one na celu zwiększenie ukrwienia narządów płciowych, a przez to uwrażliwienie ich na dotyk.

Gadżety erotyczne dla niego

Pośród gadżetów erotycznych na penisa możemy wyróżnić klatki, pierścienie, pompki. Niektóre z nich pomagają w utrzymaniu erekcji. Są nimi pierścienie. Można zdecydować się na te stalowe albo z elastycznego materiału. Istnieją też modele wyposażone dodatkowo w silniczek. Tego typu gadżety oprócz stymulacji samego człona, stymulują również łechtaczkę partnerki podczas penetracji.

Feromony i afrodyzjaki

Chcąc pobudzenia partnerzy mogą zdecydować się na używanie feromonów i afrodyzjaków. Substancje zapachowe dostające się przez nasze nozdrza mogą mieć substancje, które aktywizują partnerów i zwiększają popęd seksualny.

Wszystkie tego typu gadżety erotyczne odnajdziecie w sklepie erotycznym Kraina Doznań dostępnym pod adresem https://kraina-doznan.pl/