Ekspres do kawy w firmie – kupno czy dzierżawa?

Kategorie Hobby,Poradnik,Życie

Kawa poprawia nastrój pobudza do działania. Nic dziwnego, że zdecydowana większość nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez kubka aromatycznej kawy. W biurach picie kawy to pewnego rodzaju poranny rytuał, to przy ekspresie do kawy prowadzonych jest wiele porannych rozmów, zaś w trakcie dnia kawa to nieodłączny dodatek spotkań biznesowych. Nie każda firma może pochwalić się profesjonalnym sprzętem do kawy, ale pomału to się  zmienia. Firmy kupują nowe ekspresy do kawy bądź wybierają opcję dzierżawy. Obie opcje warto rozważyć jeśli firma chce mieć u siebie solidny i profesjonalny ekspres do biura.

Jakie ekspresy do firm warto kupić?

Oferta ekspresów do kawy jest naprawdę szeroka. Do wyboru są ekspresy kolbowe, ciśnieniowe oraz te w pełni zautomatyzowane. Jednak trzeba zauważyć jedną bardzo istotną rzecz nie każdy ekspres nadaje się do biura. Zważywszy na to ile kaw na dzień w biurze się przygotowuje. Ekspres kolbowy czy kapsułkowy w warunkach biurowych raczej się nie sprawdzi. Jakie zatem ekspresy do firmy warto zakupić? Najlepiej takie które są w stanie szybko zaparzyć dobrą kawę, są proste w obsłudze i najlepiej posiadają funkcję samoczyszczenia.

Dzierżawa ekspresów do kawy

Dość popularną usługa i okazuje się być dzierżawa ekspresów do kawy. Wiele przedsiębiorstw decyduje się właśnie na taką usługę, dlaczego? Otóż podkreślają, że jest to bardzo często opłacalna inwestycja, można ją sobie doliczyć do kosztów zaś jeśli chodzi o całkowity koszt, nie jest on aż taki wygórowany. Dochodzi tutaj jedynie co miesięczna opłata za dzierżawę, a firma nie musi martwić się na nawet o serwisowanie sprzętu bowiem jest to włączone właśnie w koszt dzierżawy. Z dzierżawy zazwyczaj korzystają hotele, biura, korporacje. jest to usługa dość popularna w obecnych czasach i mało ryzykowna. Tutaj niczego nie tracimy, nie mamy jedynie na własność ekspresu do kawy, ale to żaden problem. Usługą dzierżawy ekspresów do kawy zajmuje się firma Caffe Grano – szczegóły tejże usługi można sprawdzić bezpośrednio na ich stronie https://caffegrano.pl