Dobry sposób na ładną cerę! Nie uwierzysz jakie to proste!

Kategorie Zdrowie
cera

 

Wiele osób ma problemy z cerą. Trądzik, sucha skóra lub tłusta i wiele innych. Nie warto jest tracić czas na maści, które i tak nie przynoszą nam żadnego efektu. Uzyskanie zadowalającego efektu jest o wiele prostsze niż Ci się wydaje! Nasza skóra żywi się głównie tym co jemy. W przypadku złych nawyków żywieniowych nie możemy się dziwić, że jest ona w złym stanie. Zmiana naszych przyzwyczajeń, bądź wprowadzenie lekkich zmian już może wystarczyć, aby zobaczyć pierwsze efekty.

Trądzik w Polsce

Lecznicze działanie zdrowego odżywiania jest znane w dietetyce nie od dzisiaj. Może to powinno nam wystarczyć, aby wprowadzić pewne zmiany w swoim życiu. Nie będzie to nas wiele kosztować. Problemy ze skórą ma bardzo wiele osób. Około 80% osób w przedziale wiekowym 12-24 jest dotkniętych przez trądzik. Walka z chorobą jest ciężka. W wielu przypadkach nie daje za wygraną i pozostawia na naszej skórze ślady. Blizny i przebarwienia wywołane przez trądzik dotyczy już 15% społeczeństwa. W Polsce nie ma jeszcze takiej profilaktyki jak na zachodzie kontynentu, gdzie problem ze skórą zwalcza się także na poziomie naszej diety. Same leki i maści mogą okazać się nieskuteczne.

zdrowy sok

Soki na zdrowie!

Jedną z lepszych metod w walce z trądzikiem i innymi chorobami skóry mogą być soki. Świeże napoje wyciskane to gwarancja sporej dawki witamin, które wspierają regenerację między innymi naszej skóry. Walka powinna zacząć się właśnie na szczeblu diety. Odpowiednie kremy też są przydatne. Oczyszczanie twarzy czy peeling są również wymagane. Jednakże, to zdrowa dieta i zmiana naszych niezdrowych, dotychczasowych nawyków żywieniowych może okazać się prawdziwym kluczem do sukcesu. Soki z warzyw i owoców to prosta metoda na walkę z trądzikiem, ale skuteczna! Do stworzenia idealnej kompozycji przyda się z pewnością marchew, seler, burak, szpinak, pietruszka, dodatkowo można pomyśleć o czosnku i imbirze jako formie przypraw.

 

 

Przygotuj sok z pomocą wyciskarki kuvings!

Najważniejsze dla nas już teraz będzie narzędzie, które pomoże nam w przygotowaniu napoju. Najlepszym rozwiązaniem może być wyciskarka kuvings, która nie wymaga od nas dużego zaangażowania. Owoce i warzywa należy jedynie odpowiednio umyć i następnie wrzucić do maszyny, która zrobi za nas wszystko sama! Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na stronie internetowej www.wyciskarki.pl producenta.