Do czego służą namioty?

Kategorie Poradnik,Reklama

Zadając pytanie niemal każdej osobie Do czego służą namioty? najprawdopodobniej spotkamy się z odpowiedzią, iż namioty służą głównie do snu czy to na polu namiotowym czy w innych, bardziej ekstremalnych warunkach. Jednak nie do końca jest to prawda. Przeprowadziliśmy wywiad z wypożyczalnią namiotów z Wrocławia, która opowiedziała nam nieco więcej o namiotach, które posiadają w ofercie.

Różne namioty do różnych zadań

W naszej ofercie posiadamy chyba największą gamę przeróżnych namiotów. Każdy z nich przeznaczony jest do innych, konkretnych czynności. Wszystko dlatego, iż różnią się poszyciem czy wielkością. – mówi właściciel wypożyczalni namiotów. – Wrocław jest miejscem, w którym wynajem namiotów bardzo się opłaca. Głównie dlatego, że odbywa się tutaj mnóstwo wydarzeń, dlatego też coraz chętniej ludzie decydują się na namioty eventowe.

Jak wskazują statystyki – odkąd weszła ustawa dotycząca możliwości zawarcia związku małżeńskiego, zainteresowanie wynajmem namiotów eventowych we Wrocławiu wzrosło o niemal 70%. Co znacznie przekłada się na zyski.

Nasza oferta jest skierowana również do nieco innej grupy odbiorców. Mamy tutaj namioty robocze, które bardzo dobrze sprawdzają się podczas prac wykonywanych na świeżym powietrzu, gdzie nie ma jakiegokolwiek zadaszenia. – podkreśla właściciel wypożyczalni namiotów Wrocław. Chodzi tutaj głównie o prace przy wykopach, ale również przy elektroinstalacjach oraz w wielu innych miejscach, w których potrzebne jest zadaszenie, a którego po prostu brak.

W ofercie wypożyczalni jest również możliwość skorzystania z wynajmu namiotu cateringowego, ale także namiotu reklamowego, który przyda się podczas udziału w targach, które we Wrocławiu są bardzo często organizowane.

Wypożyczalnia namiotów – Wrocław

Wrocławska wypożyczalnia namiotów to właśnie firma Vitabri, która zajmuje się produkcją namiotów od ponad 16 lat. To właśnie tutaj jest możliwość zamówienia namiotu z własną grafiką. Vitabri jest członkiem BPI France Excellence, która skupia 3000 firm najbardziej innowacyjnych.