Czy Polacy potrafią kibicować?

Kategorie moda,Sport
kibice polska

Możemy podzielić kibicowanie na dwie kategorie. Jedna dotyczyłaby własnego podwórka i kibicowania w polskiej lidze, a druga to wspieranie kadry narodowej. W przypadku rodzimego podwórka jest różnie. Często się mówi w mediach, że Polacy to chuligani, odpalają race, wykrzykują treści rasistowskie oraz wiele innych. Oczywiście trudno się z tym nie zgodzić, ale czy grupka osób może zniweczyć resztę kibiców, których zazwyczaj jest dużo więcej. No niekoniecznie, ale media lubią szukać dziury w całym. Nie pokażą tego co dobre, właściwe, a zarazem oczywiste. Przekażą nam tylko te informacje, które wzbudzają kontrowersje u widzów czy czytelników. Nie jest to prawidłowe działanie, aczkolwiek nie zmienia to faktu, że incydenty na stadionach to u nas codzienność. Odpalanie rac, które jest zabronione już od wielu lat jest najczęstszym zjawiskiem w trakcie trwania meczów piłki nożnej. Pomimo ciekawego efektu jaki daje pirotechnika to jest to jednak niebezpieczne i może zagrażać osobom obecnym na stadionie. Niestety większość kibiców, a może kiboli nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji i zagrożeń jakie pirotechnika może za sobą nieść. Na szczęście na stadionach możemy zauważyć także wiele rodzin, w szczególności ojców ze swoimi dziećmi, którzy w zdrowy sposób przekazują im jak wygląda prawidłowe i zgodne z zasadami kibicowanie swojej ulubionej drużynie.

Przebieranki na stadionach piłkarskich – ubrania patriotyczne

Polscy kibice mają to do siebie, że uwielbiają się przebierać na mecze piłkarskie. Jest to nie tylko spektakl sportowy, ale też trochę teatralny. Kibice zakładają maski, peruki, malują twarze, ale przede wszystkim przebierają się. Mecze polskiej kadry piłkarskiej mają to do siebie, że cały stadion jest wypełniony w biało czerwonych barwach. Kilkadziesiąt tysięcy osób identyfikuje się ze swoją drużyną oraz barwami narodowymi, aby wspólnie celebrować całe wydarzenie z trybun stadionu. Do najpopularniejszych ubrań należą: bluzy, spodnie i koszulki. Polska i Polacy uwielbiają sport, dlatego też oddają się całemu wydarzeniu z dużym zaangażowaniem.

 

kibice polska

 

Koszulki – Polska

Ubrania patriotyczne to jedne z głównych elementów jakie charakteryzują wydarzenia sportowe. Koszulki z napisem – Polska, z orłem na piersi oraz z innymi motywami są widoczne z każdej strony stadionu. Sklep internetowy z odzieżą patriotyczną oferuje produkty z najwyższej jakości materiału i w przystępnej cenie.