5 pomysłów na prezent na Dzień Matki

Kategorie Poradnik,Życie

Dla każdego z nas matka to osoba, która jest niesamowicie bliska naszemu sercu. Raz w roku jest taki dzień, który jest wyjątkowy dla każdej Mamy, a mianowicie Dzień Matki. Święto to przypada na 26 maja. Często zastanawiamy się nad zakupem prezentu, który przede wszystkim sprawi uśmiech obdarowywanej osoby. Wszystko oczywiście zależy również od naszego budżetu, dlatego poniżej kilka propozycji w różnych zakresach cenowych!

Bukiet kwiatów

Która z kobiet nie lubi kwiatów? Na pewno nie wszystkie są zwolenniczkami kwiatów ciętych, jednak zawsze można zakupić piękną roślinę w ozdobnej doniczce. W dyskontach takich towarów jest mnóstwo, dlatego cena kwiatów jest naprawdę atrakcyjna. Kwiat w doniczce można kupić już nawet za 20 zł (!).

Książka z dedykacją

To chyba jeden z najpopularniejszych prezentów, który dajemy drugiej osobie. Książka zawsze świetnie się sprawdzi. Dobrze, jeśli wpasowuje się w gusta obdarowywanego człowieka, jednak może być również tak, że książka, której ktoś nigdy by nie przeczytał sprawi, że odmieni się jego spojrzenie na świat, a może i przekona się do danego gatunku? Kobiety tylko w teorii lubią czytać romanse, może warto postawić na jakiś kryminał? Dzięki odpowiedniej dedykacji, Twojej mamie na pewno spodoba się ten prezent! Koszt książki rozpoczyna się od około 30 zł.

Mini album

Wspomnienia zawsze warto pielęgnować. Spraw Twojej mamie przyjemność i wróć z nią do przyjemnych momentów waszego wspólnego życia. Świetnie, jeśli zdjęcia będą ułożone chronologicznie. Oczywiście zajmie to trochę czasu, dzięki skanowaniu czy poszukiwaniu pamiątkowych fotek. Jednak uśmiech mamy masz gwarantowany. Koszt zrobienia własnoręcznie takiego albumu to około 50-100 zł.

Skórzany portfel

Inwestując w damski skórzany portfel mamy gwarancję jakości. Jest to nieco większy wydatek, ale jesteśmy pewni, iż portfel sprawdzi się przez wiele, wiele lat. Pamiętaj o tym, aby włożyć grosik do środka – przynosi to ponoć szczęście. Koszt około 150 zł.

Ekskluzywna pościel

Miękka w dotyku pościel sprawi, że objęcia Morfeusza staną się jeszcze bardziej przyjemniejsze. Ekskluzywna pościel wykonana jest przede wszystkim z wysokiej jakości materiałów, a oprócz tego – przepiękny design. Koszt takiej ekskluzywnej pościeli wynosi mniej więcej 200 zł. Sprawi ona, że Twoja Mama będzie miała przyjemność każdego wieczoru i poranka.

Dzień Matki jest tylko raz w roku, ale pamiętajmy o tym, aby dbać o naszych rodziców przez cały rok, tak jak oni dbali i dbają cały czas o nas. Największą przyjemność rodzicom sprawi poświęcony im czas!